• Šeimininkams 32 taškus pelne ir 16 kamuolių atkovojo Nikola Jokičius

• Luka Dončičius atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o tai yra naujas asmeninis
    krepšininko rekordas NBA

• Slovėnas pelnė 23 taškus

Luka Dončičius pagerino asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą NBA lygoje, tačiau tai neišgėlbėjo jo atstovaujamo klubo nuo pralaimėjimo. Dalaso „Mavericks“ (15-14) išvykoje 118:126 (33:34, 36:40, 26:31, 23:21) pralaimėjo Vakarų konferencijos lyderiams – Denverio „Nuggets“ (21-9) krepšininkams.

32
35
3
16

Dončičius per 35 minutes pelnė 23 taškus (2/6 dvit., 3/9 trit., 10/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviau už slovėną Teksaso ekipoje žaidė tik Harrisonas Barnesas, pelnęs 30 taškų (5/8 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud.).

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Nikola Jokičius. Serbas per 35 minutes pelnė 32 taškus (11/19 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 5 sykius suklydo.

Aukštaūgiui gerai talkino Jamalas Murray, kuris pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Pastarasis rodiklis yra naujas asmeninis gynėjo rekordas per karjerą NBA.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai likus 4 minutėms iki ketvirčio pabaigos svečiai dar pirmavo (95:91), tačiau Vakarų konferencijos lyderiai spurtavo 14:0 ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė dviženklę persvarą (105:95).

Ketvirtajame kėlinyje po DeAndre Jordano dėjimo komandas skyrė tik 3 taškai (104:107), tačiau „Nuggets“ Teksaso klubui arčiau priartėti nebeleido ir užtikrintai pabaigė rungtynes – 126:118.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Nuggets“ pergalė bei trečiasis paeiliui „Mavericks“ pralaimėjimas NBA čempionate.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (16 atk. kam., 5 kld.), Jamalas Murray 22 (15 rez. perd.), Trey Lylesas ir Monte Morrisas po 16, Malikas Beasley ir Juancho Hernangomezas po 12, Masonas Plumlee 11 (9 atk. kam.).

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 30 (5/8 trit., Luka Dončičius 23 (12 rez. perd.), Wesley Matthewsas 14, DeAndre Jordanas 11 (12 atk. kam.), J.J. Barea 10.

2018-12-19 16:59
Ag
Labai smagu už lietuviškiausią komandą NBA. Kai pagalvoji, kad dvi žvaigždės dar gydosi traumas- ko gero Nuggets šiemet eis toli. Gal net iki vakarų finalo, o ten jau žinoma teks pripažinti Warriors pranašumą.
2018-12-19 12:56
Jo,metimai Lukai kol kas nekrenta.Bet ir padėtys būna gana sunkios,tritaškio linija toliau.Su laiku apsipras ir pagerės.Už tai žaidžia sau įprastoje PG pozicijoje ir pradėjo rekordus gerinti pagal perdavimus.
2018-12-19 09:16
kunigas
Keista kad niekas neuzdaro graziaveidzio jokiciaus
2018-12-19 08:02
alio
Labai jau prastai pradeo metyti jis...ir jam zymiai sunkiau susikurti progas pirmu zingsniu ar stepback nej europoje....europpoja jam tas laisvai gaudavosi,o NBA net ir po stepbacko varzovo ranka salia trukdo metimui