• Kauno klubo pergalę išplėšė Leo Westermannas, iš pradžių pataikęs iš toli, o paskui pridėjęs dar du taiklius baudų metimus

• Žalgiriečiai metė 35 baudas, iš kurių pataikė 28

• Eurolygoje debiutavęs Rokas Jokubaitis pasižymėjo 2 taškais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 1 klaida

• „Žalgiriui“ nepadėjo Kaune likę Nate'as Woltersas ir Paulius Jankūnas

Leo Westermannas pataikė tritaškį likus žaisti 26 sekundes ir Kauno „Žalgiris“ (6-7) dramatiškai išsigelbėjo rungtynėse su Eurolygos autsaideriais. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (15:19, 18:20, 16:14, 26:18) palaužė „Daruššafaka“ (1-12), kuriai tai buvo 11-oji iš eilės nesėkmė.

Foto galerija

Ketvirtojo kėlinio viduryje Artūrui Milakniui smeigus tritaškį, rezultatas tapo lygus – 59:59, bet paskui daugiau nei keturias minutes žalgiriečiams nepavyko pasižymėti iš žaidimo. Kauniečiai pataikė šešias baudas paeiliui ir išliko arti „Daruššafaka“ komandos – 65:66.

Ray McCallumas kitoje atakoje pataikė ketvirtą savo tritaškį, bet Aaronas White'as tuoj pat atsakė tuo pačiu – 68:69.

Likus žaisti 36 sekundes, lemiamu metu iniciatyvos ėmęsis McCallumas prametė dvitaškį, Westermannas pataikė iš toli po prieš tai trijų pramestų metimų ir persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai – 73:71.

Po minutės pertraukėlės šeimininkai suklydo, kamuolį priėmęs Westermannas išprovokavo pražangą, realizavo abi baudas ir padėjo tašką rungtynėse – 75:71.

Westermannas per 22 minutes iš viso pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/5 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Dar pirmajame kėlinyje į aikštę mestas Rokas Jokubaitis Eurolygoje debiutavo per 5 minutes pasižymėdamas 2 taškais (1/2 dvitaškiai), 1 atkovotu kamuoliu ir 1 klaida.

„Žalgiris“ Stambule išprovokavo 30 pražangų, o nuo baudų metimų linijos surinko 28 taškus iš 35 galimų (80 proc. pataikymas).

Kauno klubui šiame mače nepadėjo Lietuvoje likę Nate'as Woltersas ir Paulius Jankūnas. Atakų organizatorius praleido paskutinius du susitikimus su Miuncheno „Bayern“ ir Kėdainių „Nevėžiu“, tuo metu „Žalgirio“ kapitonas praėjusią savaitę grįžo į aikštę Miunchene, bet vėl susižeidė dubenį dvikovoje su „Nevėžiu“.