Netikėtą pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione patyrė Ramūno Butauto treniruojama Rygos „ASK/Riga“ komanda. Ji išvykoje 73:76 (24:20, 14:19, 16:16, 19:21) nusileido to paties miesto „Barons/LMT“ ekipai.

Nugalėtojams Giedrius Gustas per 34 minutes pelnė 12 taškų (3/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Dainius Adomaitis per 18 aikštėje praleistų minučių surinko 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Trečiasis „Barons/LMT“ gretose žaidžiantis lietuvis Tomas Nagys per 6 minutes nė karto nemetė į krepšį ir taškų nepelnė. Bet puolėjas atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 20 (8 rez. perd.), Demetriusas Alexanderis 17, Giedrius Gustas 12, Martinas Kravčenko 9.

„ASK/Riga“: Dwayne‘as Broylesas 24, Raitis Grafas 13 (12 atk.kam.), Aaronas Bramlettas 12 (8 atk. kam., 6 kld.), Curtisas Millage‘as 12 (7 rez. perd., 5 per. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Idomu kodel Nagys tik 6 minutes zaide? Turbut dar nepritapo prie komandos :/
2008-01-13
-1
Barons gana stipri komanda, nieko netiketo galiu pasakyt. Latvija turi dabar tris gana auksto lygio komandas. Pansaus kaip siualiai lygio
2008-01-13
Tas ASK pralaimejimas labai naudingas Šiauliams Kovoje del 3 vietoas reguliame čempionate.