Europos taurėje sužaidus paskutinį reguliariojo sezono turą, Vilniaus „Rytas“ sužinojo likusius du varžovus „Top 16“ etape.
Prie „Ryto“ ir iš pirmosios vietos A grupėje į E pogrupį patekusio Monako „AS Monaco“ prisijungė Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA bei išsigelbėjusi Belgrado „Partizan“.
ALBA B grupėje liko antra, tačiau 10-ajame ture turėjo progą užimti pirmąją vietą. Visgi savo aikštėje lietuvio vedama Vokietijos ekipa 82:92 nusileido „Lokomotiv“ ir po Naujųjų metų atvyks į Vilnių.
„Partizan“ tarp 16 stipriausių žengė iš pradžių sulaukusi Sankt Peterburgo „Zenit“ pralaimėjimo antradienį 81:84 prieš Vilerbano ASVEL su Mantu Kalniečiu, o šį vakarą 87:72 sutriuškinusi Ankaros „Turk Telekom“.
„Top 16“ kovos startuos sausio 1-ąją bei tęsis iki vasario 16-osios. Į ketvirtfinalį žengs dvi geriausios kiekvienos grupės komandos.
„Top 16“ etapo grupės:
E grupė
Pos | Komanda |
---|---|
1 | Belgrado Partizan |
2 | Berlyno ALBA |
3 | Monako Basket |
4 | Vilniaus Rytas |
F grupė
Pos | Komanda |
---|---|
1 | Frankfurto Fraport Skyliners |
2 | Krasnodaro Lokomotiv |
3 | Ulmo Ratiopharm |
4 | Vilerbano ASVEL |
G grupė
Pos | Komanda |
---|---|
1 | Belgrado Crvena Zvezda |
2 | Limožo CSP |
3 | Malagos Unicaja |
4 | Valensijos Basket |
H grupė
Pos | Komanda |
---|---|
1 | Andoros MoraBanc |
2 | Kazanės UNIKS |
3 | Sankt Peterburgo Zenit |
4 | Zagrebo Cedevita |
Galutinė rikiuotė reguliariajame sezone:
A grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | PPG | PPG A | Diff | SER | L5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monako Basket | 10 | 7 | 3 | 3 | 2 | 79.6 | 75.7 | 3.9 | -1 | - + + + - |
2 | Andoros MoraBanc | 10 | 6 | 4 | 5 | 0 | 87.0 | 84.4 | 2.6 | +1 | + - + + + |
3 | Belgrado Crvena Zvezda | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 82.5 | 76.8 | 5.7 | +2 | + + - - - |
4 | Ulmo Ratiopharm | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | 84.9 | 84.1 | 0.8 | +2 | + + - - + |
5 | Brešos Leonessa Basket | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | 77.8 | 84.2 | -6.4 | -2 | - - + - + |
6 | Stambulo Galatasaray | 10 | 3 | 7 | 3 | 2 | 78.5 | 85.1 | -6.6 | -3 | - - - + - |
B grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | PPG | PPG A | Diff | SER | L5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krasnodaro Lokomotiv | 10 | 9 | 1 | 4 | 1 | 86.2 | 76.6 | 9.6 | +5 | + + + + + |
2 | Berlyno ALBA | 10 | 7 | 3 | 3 | 2 | 89.7 | 84.4 | 5.3 | -1 | - + + - + |
3 | Zagrebo Cedevita | 10 | 5 | 5 | 3 | 2 | 85.3 | 83.1 | 2.2 | -2 | - - + + + |
4 | Limožo CSP | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | 81.8 | 84.6 | -2.8 | +2 | + + - - - |
5 | Bursos Tofas | 10 | 4 | 6 | 2 | 3 | 90.9 | 93.7 | -2.8 | +1 | + - - + - |
6 | Gdynės Arka | 10 | 1 | 9 | 1 | 4 | 75.5 | 87.0 | -11.5 | -5 | - - - - - |
C grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | PPG | PPG A | Diff | SER | L5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valensijos Basket | 10 | 8 | 2 | 5 | 0 | 84.6 | 75.9 | 8.7 | +4 | + + + + - |
2 | Vilerbano ASVEL | 10 | 7 | 3 | 4 | 1 | 79.1 | 73.9 | 5.2 | +1 | + - + - + |
3 | Belgrado Partizan | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | 75.6 | 77.1 | -1.5 | +2 | + + - - + |
4 | Sankt Peterburgo Zenit | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | 85.7 | 84.6 | 1.1 | -3 | - - - + - |
5 | Ankaros Turk Telekom | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | 76.6 | 81.9 | -5.3 | -1 | - + - - + |
6 | Trento Dolomiti Energia | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | 75.8 | 84.0 | -8.2 | -2 | - - + + - |
D grupė
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | PPG | PPG A | Diff | SER | L5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kazanės UNIKS | 10 | 9 | 1 | 5 | 0 | 85.6 | 76.2 | 9.4 | +6 | + + + + + |
2 | Malagos Unicaja | 10 | 8 | 2 | 5 | 0 | 91.1 | 79.8 | 11.3 | +1 | + - + + + |
3 | Frankfurto Fraport Skyliners | 10 | 6 | 4 | 3 | 2 | 78.0 | 77.2 | 0.8 | -1 | - + + - + |
4 | Vilniaus Rytas | 10 | 5 | 5 | 3 | 2 | 78.4 | 78.6 | -0.2 | +2 | + + - - - |
5 | Baro KK Mornar | 10 | 2 | 8 | 1 | 4 | 77.2 | 90.7 | -13.5 | -3 | - - - + - |
6 | Turino Fiat | 10 | 0 | 10 | 0 | 5 | 82.0 | 89.8 | -7.8 | -10 | - - - - - |
Prenumeruokite BasketNews ir naršykite be reklamų.