Nuotr. AP - Scanpix
  • „Real“ laimėjo trečią kartą iš eilės, „Panathinaikos“ suklupo ketvirtą sykį per penkis mačus

• Ketvirtajame kėlinyje „Real“ spurtavo 23:3

• Lekavičius per 6 minutes nė karto neatakavo krepšio

Trečią iš eilės pergalę Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ (11-2) ekipa, kuri trečiadienį namie 89:68 (23:10, 20:21, 20:24, 26:13) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (6-7). Pastarajai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas per pastarąsias penkerias rungtynes.

8
21
9
2

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Real“ persvara buvo tiki 63:58, tačiau tada svečiai įpuolė į duobę ir šeimininkai nepavejamai nutolo. Šešių minučių atkarpą „Real“ laimėjo 23:3 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 86:61.

„Panathinaikos“ trečią kartą per pastarąsias ketverias rungtynes nesurinko nė 70 taškų.

Taškų šį kartą nepelnė ir Atėnų klubo įžaidėjas Lukas Lekavičius. Jis per 6 žaidimo minutes nė karto nemetė į krepšį ir sykį prasižengė.

„Real“ po šio laimėjimo išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje, o „Panathinaikos“ su dar keturiomis ekipomis dalijasi 7-11 vietas.

„Real“: Fabienas Causeuras 14, Facundo Campazzo 13 (5 rez. perd.), Walteris Tavaresas 11 (7 atk. kam.)

„Panathinaikos“: Keithas Langfordas 20, Nickas Calathesas 17 (1/6 trit.), Georgios Papagiannis 8.