• Artūras Gudaitis pelnė 13 taškų ir surinko 20 naudingumo balų

• Mindaugo Kuzminsko statistika buvo kiek kuklesnė – lietuvis per 12 minučių įmetė 5 taškus

• Rezultatyviausias Miuncheno ekipos krepšininkas Derrickas Williamsas pelnė 21 tašką, surinko 30 naudingumo balų

• Puolėjas savo taikliu dvitaškiu su pražanga rungtynių pabaigoje persvėrė rezultatą

Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“ (6-7) trečiadienio vakarą po įtemptos kovos namuose 78:80 (16:15, 24:26, 17:17, 21:22) nusileido Miuncheno „Bayern“ (7-6) ekipai.

21
30
86%
6/7
86%
6/7

Gudaitis per 25 minutes įmetė 13 taškų (4/6 dvit., 5/7 baud. met.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Tuo metu Kuzminskas per 12 minučių pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas bei tiek pat kartų pats pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Likus kiek daugiau nei dviems minutėms rezultatas buvo lygus – 72:72, tačiau Stefanas Jovičiaus prasiveržė, išmetė dvitaškį viena ranka ir išvedė „Bayern“ į priekį (74:72).

Netrukus Vladimiras Micovas atsakė taikliu tritaškiu, o kitoje šeimininkų atakoje Nemanja Nedovičius pridėjo dar vieną tolimą metimą, po kurio „AX Armani Exchange“ klubas, iki rungtynių pabaigos likus minutei ir penkioms sekundėms, turėjo 4 taškų pranašumą (78:74).

Miuncheno ekipos minutės pertraukėlė iškart davė vaisių – svečiai per 7 sekundes surengė rezultatyvią dviejų taškų vertės ataką. Kitoje aikštės pusėje Milano komandos lyderis Mike'as Jamesas kontroliavo kamuolį, perdavė jį į kraštą Micovui, šis švystelėjo netaiklų tritaškį, o į priekį nubėgęs „Bayern“ puolėjas Derrickas Williamsas pelnė sudėtingus du taškus su pražanga.

Po šio metimo ir realizuotos baudos Vokietijos klubas minimalia persvara (79:78) išsiveržė į priekį, o netaiklus Jameso tritaškis kitoje aikštės pusėje bei atkovotas Nihado Džedovičiaus kamuolys leido pastarajam, po varžovų pražangos, stoti prie baudų metimo linijos. Krepšininkas realizavo vieną baudą, padidino svečių pranašumą iki dviejų taškų (80:78) ir nubėgo į gynybą.

Į puolimą atskubėjęs Jamesas skuodė link krepšio, metė sudėtingą dvitaškį, kuris nebuvo taiklus. Gudaitis atkovojo kamuolį, bandė mesti, tačiau užgriuvęs varžovas privertė lietuvį kamuolį prarasti ir Miuncheno „Bayern“ šventė septintąją pergalę stipriausioje Senojo žemyno lygoje.

Į pergalę svečius vedė į lemiamą greitą ataką nubėgęs Williamsas. Krepšininkas per 24 minutes pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud. met.), išprovokavo 9 pražangas, atkovojo 6 kamuolius ir taip surinko 30 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 17 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Vladimiras Micovas 16 (5 atk. kam.), Artūras Gudaitis 13 (8 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 11.

„Bayern“: Derrickas Williamsas 21 (9 išp. praž, 6 atk. kam., 30 naud. bal.), Petteris Koponenas 13, Leonas Radosevičius ir Stefanas Jovičius po 10.

2018-12-20 10:19
BigDickPlay
O Milanas vel savo stichijoj, eilinis macas kai klubo zviozda James lemiamam kelinyje paskandina komanda savo plytom :D 3 trapakai per rankas ir da paskutinis metimas is po krepsio :D :D
2018-12-20 10:18
BigDickPlay
Bayern gali tapti vienu is top klubu eurolygoje, infrastruktura yra, pinigu yra, jau dabar klubas geras, o tures sutarti su EL tai tik sustiprins finansikai kluba ilgam laikui. Zavi sis klubas mane, kaip ir Zalgiris dirba tik kad turi uznigari ir gavo sutarti su EL todel finansiskai kur kas lengviau ir iskils auksciau.
2018-12-20 00:54
xxx
Bayern įsivažiuoja, nežinau ar tai gerai, o Milano ekipą, paleido šansą laimėti, išbarstė 4 taškus likus vienai minutei, kitą savaitę dar ir nuo pao gaus, kas žalgiriui paranku būtų