• Sabonis pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių

• Atsitrenkus į lietuvio užtvarą, Normanui Powellui buvo praskelta lūpa

• Valančiūnas nežaidė dėl piršto operacijos

• Kawhi Leonardas įkrovė per Sabonį

Lietuviškų komandų dvikovoje NBA pirmenybėse aikštėje pasirodė tik Domantas Sabonis, o jo Indianos „Pacers“ (20-12) iššvaistė 17 taškų pranašumą ir svečiuose 96:99 (34:24, 24:26, 27:25, 11:24) krito prieš Toronto „Raptors“ (24-9).

28
28
67%
6/9
10

Sabonis per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Raptors“ pelnė 14 taškų daugiau, o tai „Pacers“ gretose buvo prasčiausias rezultatas.

Pirmajame kėlinyje susižeidė į Sabonio užtvarą atsitrenkęs „Raptors“ gynėjas Normanas Powellas. Pastarajam buvo prakirsta lūpa. Jis išėjo į rūbinę, tačiau vėliau sugrįžo į aikštę.

Domanto Sabonio dėjimas:

Trečiajame kėlinyje „Pacers“ buvo pabėgusi rekordiniu 17 taškų pranašumu (77:60), ketvirtojo kėlinio pradžioje dar pirmavo 13 taškų, tačiau tuomet „Raptors“ pradėjo mažinti skirtumą.

Po spurto 17:4 rezultatas tapo lygus 92:92. „Pacers“ paskutinę minutę dar pirmavo 2 taškais, bet likus 25 sekundėms Fredas VanVleetass smeigė tritaškį, o likus 2,5 sek. „Raptors“ triumfą baudos metimais įtvirtino Danny Greenas.

„Pacers“ Toronte nėra laimėjusi nuo 2013 metų kovo 1-osios dienos.

Nugalėtojų komandoje Jonas Valančiūnas nerungtyniavo dėl traumos. Jam prieš savaitę dėl išnirusio kairės rankos nykščio buvo atlikta operacija. Lietuvio grįžimo data turėtų būti sprendžiama sausio viduryje, kuomet bus nuimtas piršto įtvaras.

Toronto ekipoje taip pat nežaidė Kyle’as Lowry (šlaunies skausmai) ir Serge’as Ibaka (kelio skausmai).

Geriausiai „Raptors“ ekipoje pasirodė Kawhi Leonardas, kuris ne tik įmetė 28 taškus, bet ir sugriebė 10 bei perėmė 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Vienas iš 11 jo dvitaškių buvo štai toks:

„Raptors“: Kawhi Leonardas 28 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Pascalis Siakamas 17 (7 atk. kam.), Gregas Monroe 13 (8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 20, Bojanas Bogdanovičius 18, Domantas Sabons 12 (10 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11, Mylesas Turneris 10 (14 atk. kam.).

Kawhi Leonardo pasirodymas:

VanVleeto žaidimas lemiamu metu:

2018-12-20 16:35
To buna
Varzybas paziurek. Zinosi, del ko pralaimejo
2018-12-20 10:51
pralošė laimėtas rungtynes. norisi abu lietuvius palaikyti, bet Raptors ir taip pirmi, tai labiau Pacers palaikau
2018-12-20 09:19
Ei
Ernestas, nerašyk kaip beždžionėlė Katlerio kacapinių žodžių
2018-12-20 08:58
buna
Sabonio +- blogiausias komandoje , t.y -14... Praktiskai del to Pacers ir pralaimejo , bet kartais taip nutinka su visais zaidejais .
2018-12-20 08:50
per
letai ir per lengvai norejo laimet
2018-12-20 08:35
Ernestas
Saboniukas ne tik Lietuva nustebino savo rezultatais , bet ir visa NBA tai tikrai. Jis trbt neskaito situ komentaru , bet blagadariu jam :D
2018-12-20 07:37