• Paulas George'as pelnė 43 taškus

• Westbrookas surinko trigubą dublį

• Adamsas atkovojo 23 kamuolius ir pasiekė savo rekordą

• Buddy Hieldas asmeninį rekordą užfiksavo pelnęs 37 taškus

Paulas George’as pelnė 43 taškus, Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį, Stevenas Adamsas pasiekė karjeros rekordą, o šių žaidėjų traukiama Oklahomos „Thunder“ (20-10) išvykoje 132:113 (36:33, 35:19, 27:37, 34:24) susitvarkė su Sakramento „Kings“ (16-15).

43
41
58%
11/19
90%
9/10

Rezultatyviausias mačo žaidėjas George’as per 38 minutes įmetė 43 taškus (11/19 dvit., 4/8 trit., 9/10 baudos), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Westbrookas per 35 minutes surinko 19 taškų (7/14 dvit.), sugriebė 11 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo 112-asis trigubas dublis įžaidėjo karjeroje.

Vidurio puolėjas Adamsas prie pergalės pridėjo 20 taškų (8/12 dvit., 4/4 baudos), o su 23 atkovotais kamuoliais pakartojo savo rekordą. Puolime jis sugriebė 9 kamuolius.

„Thunder“ startinio penketo krepšininkai įmetė 118 iš 132 taškų. Tuo metu „Kings“ startinio penketo žaidėjai surinko 98 iš 113 taškų.

„Kings“ gretose 37 taškus (4/11 dvit., 7/14 trit., 8/8 baudos) įmetęs 25-erių metų 191 cm ūgio Buddy Hieldas pasiekė karjeros rekordą.

„Kings“: Buddy Hieldas 37 (7/14 trit.), De’Aaronas Foxas 28 (12 rez. perd.), Willie Cauley-Steinas 13, Nemanja Bjelica ir Justinas Jacksonas po 10.

„Thunder“: Paulas George’as 43 (15/27 metimai, 9/10 baudos, 12 atk. kam.), Jerami Grantas 22, Stevenas Adamsas 20 (23 atk. kam.), Russellas Westbrookas 19 (11 atk. kam., 17 rez. perd.), Terrance’as Fergusonas 14.