• CSKA namuose 102:84 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“

• Brockas Motumas pelnė 16 taškų ir surinko 21 naudingumo balą

• Nugalėtojus į priekį vedė Willas Clyburnas, surinkęs 24 taškus ir taip pat pagerinęs asmeninį sezono rodiklį

• Vasilije Micičius pridėjo 7 taškus it 5 rezultatyvius perdavimus

Brockas Motumas sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau į pergalių kelią Eurolygoje grįžo Maskvos CSKA (11-3) klubas, kuris namuose 102:84 (31:24, 25:30, 21:14, 25:16) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (9-5) krepšininkus.

21
30
75%
3/4
6

Australas kuris įmetė 16 taškų (5/6 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei aikštelę paliko su 21 naudingumo balu.

Pirmoji mačo dalis vyko itin lygiai, o „Anadolu Efes“ paskui save tempė Rodrigue‘as Beubois, kuris buvo surinkęs pirmuosius 16 iš 20 komandos taškų.

Vis tik Dimitrio Itoudžio auklėtiniai aukštesnę pavarą įjungė po ilgosios pertraukos. Danielis Hackettas, Nikita Kurbanovas bei Nando De Colo surinko po du taškus, o trečiąjį kėlinį atkarpa 8:4 baigęs CSKA pirmavo 77:68.

Būtent ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ buvo galutinai palaužti. Kurbanovas ketvirčio pradžioje smeigė tritaškį, Willas Clyburnas pridėjo 5 taškus iš eilės ir šeimininkai nutolo 15 taškų persvara (85:70). Turkijos ekipa į tokį spurta atsakė savo 5 taškais paeiliui, bet tuomet CSKA spurtavo 10:1 ir mačo eiga tapo aiški – 95:76.

Nugalėtojų rezultatyviausiai žaidęs Clyburnas pelnė 24 taškus (8/15 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir perėmė kamuolį bei surinko 26 naudingumo balus. Tai – rezultatyviausios amerikiečio rungtynės šį sezoną.

CSKA: Willas Clyburnas 24 (8/15 dvit., 11 atk. kam.), Nando De Colo 21 (5/8 dvit., 3/4 trit., 30 naud. bal.), Othello Hunteris 13 (6/10 dvit.), Danielis Hackettas 12 (3/4 dvit.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois 24 (5/7 dvit., 4/6 trit.), Brockas Motumas 16 (5/6 dvit.), Krunoslavas Simonas 11 (3/5 trit.).