Nuotr. Sputnik-Scanpix
  • Pirėjo „Olympiakos“ namuose 98:77 sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria“

• Vassilis Spanoulis pelnė 21 tašką, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą

• Pralaimėtojams Siimas-Sanderis Vene surinko 15 taškų

Vassilis Spanoulis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas Pirėjo „Olympiakos“ (9-5) namuose 98:77 (20:14, 32:19, 21:21, 25:23) susitvarkė su Las Palmo „Gran Canaria“ (5-9) krepšininkais.

21
31
8
80%
4/5

Spanoulis vos per 21 minutę pelnė 21 tašką (3/4 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Šeimininkai susitikimo eigą perlaužė antrajame kėlinyje. Spanoulis realizavo tris baudų metimus, Zachas LeDay ir Nigelis Williamsas-Gossas pridėjo po du taškus, o „Olympiakos“ spurtavo 16:3 ir susikrovė 16 taškų persvarą (40:24).

Sėkmingą atkarpą pratęsė Nikola Milutinovas ir Janis Strelnieks. Latvis smeigė tritaškį, o po šio epizodo Williamsas-Gossas dar pataikė ir dvitaškį bei „Olympiakos“ pranašumas tapo triuškinamas – 47:27. Antroje mačo dalyje žaidimas išsilygino, tačiau mačo baigčiai tai įtakos neturėjo.

Buvęs žalgirietis Axelis Toupane‘as per 21 minutę pelnė 1 tašką (0/4 tritaškių, 1/2 baudų metimų), perėmė 4 ir atkovojo 1 kamuolį, sykį suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 21 (3/4 dvit., 4/5 trit., 8 rez. perd., 31 naud. bal.), Georgios Printezis 16 (5/9 dvit.), Zachas LeDay 12 (3/5 dvit.), Nigelis Williamsas-Gossas, Nikola Milutinovas ir Janis Strelnieks po 11.

„Gran Canaria“: Siimas-Sanderis Vene 15 (3/4 dvit., 3/7 trit.), Ondrejus Balvinas 12 (6/8 dvit.), Albertas Oliveris 10.