• „Rockets“ penkių pergalių serija nutrūko Majamyje – 99:101

• Hardenas surinko 35 taškus, tačiau pataikė tik 7 metimus iš 23

• „Rockets“ pergalę tritaškiu galėjo išplėšti Gordonas

• Antrajame kėlinyje susižeidė ir visam mačui aikštę paliko Chrisas Paulas

Jamesas Hardenas surinko 35 taškus, tačiau didžiąją rungtynių dalį be Chriso Paulo žaidusi Hjustono „Rockets“ (16-15) ekipa patyrė nesėkmę po penkių laimėjimų iš eilės. Ji išvykoje 99:101 (33:21, 25:32, 18:29, 23:19) pripažino Majamio „Heat“ pergalę (14-16), kuri pirmą kartą šį sezoną laimėjo triskart iš eilės.

22
23
33%
4/12
7

Antrajame kėlinyje pagrindinis „Rockets“ įžaidėjas Paulas pasitempė sausgyslę ir daugiau į aikštę nebegrįžo. Jis šį sezoną vidutiniškai pelno po 15,6 taško ir atlieka po 8 rezultatyvius perdavimus, o šiame mače per 12 minučių spėjo surinkti 4 taškus ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Prireiks šiek tiek laiko“, – apie savo krepšininko traumą kalbėjo „Rockets“ vyriausiasis treneris Mike’as D’Antoni.

Likus 37 sekundėms Ericas Gordonas tritaškiu „Rockets“ deficitą sumažino iki 2 taškų, o „Heat“ surengė dvi netikslias atakas, todėl likus 3,8 sek. Hjustono krepšininkai gavo šansą laimėti rungtynes. Visgi po minutės pertraukėlės dar vienas Gordono tritaškis tikslo nepasiekė.

Majamio klubas šį sezoną atakuojant 40 proc. arba prastesniu taiklumu laimėjo ketverias rungtynes iš 8. Tuo metu visi likę klubai tokiose situacijoje laimėjo vos 9 kartus iš 103. „Heat“ šįkart pataikė 35 proc. metimų.

„Mūsų identitetas gali pasirodyti bjaurus. Dauguma komandų nėra prie to pripratusios“, – sakė „Heat“ gynėjas Tyleris Johnsonas, pelnęs 19 taškų.

Šįsyk „Rockets“ pataikė 18 tritaškių iš 54, o praėjusiose rungtynėse įmetė 26 tolimus šūvius ir tuomet užfiksavo lygos rekordą. Bendrai per du paeiliui vykusius mačus įmesti 44 tritaškiai yra antras geriausias rezultatas NBA istorijoje. Geriausias rodiklis priklauso tai pačiai „Rockets“, kuri 2016-2017 m. sezone per du susitikimus įmetė 46 tritaškius.

Gimimo vieta: Los Andželas, JAV

Pralaimėjusiems Hardenas per 43 minutes pelnė 35 taškus (1/9 dvit., 6/14 trit., 15/18 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Heat“ bokštas Hassanas Whiteside’as neblokavo nė vieno metimo ir taip nutrūko jo 26 rungtynių serija, kuomet jis bent vieną varžovą ataką sustabdydavo bloku.

„Heat“: Joshas Richardsonas 22 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Tyleris Johnsonas 19, Derrickas Jonesas 15 (8 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 11, Dwyane’as Wade’as 10 (0/6 trit.), Hassanas Whiteside’as 9 (17 atk. kam.),

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (7/23 metimai, 15/18 baudos, 12 rez. perd.), Ericas Gordonas 20 (5/13 trit.), P.J. Tuckeris 14, Danuelis House’as 10.