Aaronas White'as Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Thomasas Walkupas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Rungtynių akimirka Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Derrickas Waltonas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Artūras Milaknis Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
  • Kauno „Žalgiris“ namuose 80:73 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“

• Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai atseikėjo 11 tolimų metimų ir pagerino pataikytų tritaškių sezono rekordą

• Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Milaknis pataikė 4 tritaškius ir pelnė 16 taškų

• Geriausią asmeninį sezono rezultatą užfiksavo ir Edgaras Ulanovas, kuris prie pergalės pridėjo 13 taškų

Kauno „Žalgiris“ (7-7) pasiekė sezono tritaškių rekordą ir Eurolygoje pratęsė sėkmingą atkarpą. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį namie sausakimšoje arenoje 80:73 (16:16, 23:17, 20:20, 21:20) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (4-10) ir iškovojo ketvirtą pergalę per pastaruosius penkis mačus.

Foto galerija

Kauniečiai šiandien pataikė 11 tolimų metimų ir vienu pagerino ankstesnį geriausią sezono rezultatą (su „Fenerbahče“). Keturis kartus iš toli pasižymėjo Artūras Milaknis, tris pridėjo geriausią sezono rezultatą užfiksavęs Edgaras Ulanovas. Jis pelnė 13 taškų ir tai – taip pat geriausias sezono rezultatas.

„Žalgiris“ trečiojo kėlinio pabaigoje dar pirmavo 59:47, tačiau tuomet Scottie Wilbekinas pataikė sudėtingą metimą, po dvitaškį pridėjo Johnny O‘Bryantas bei Michaelas Rollas ir šeimininkų pranašumas prieš lemiamą ketvirtį aptrupėjo iki 6 taškų (53:59).

Ketvirtąjį kėlinį taškais pradėjo Alexas Tyusas, tačiau tuomet prasidėjo „Žalgirio“ tritaškių lietus. Leo Westermannas, Artūras Milaknis ir Derrickas Waltonas smeigė po tolimą metimą, o pastarasis dar pakabino kamuolį Aaronui White‘ui ir šeimininkų pranašumas vėl tapo dviženklis – 70:60.

Po šio epizodo žaidimas išsilygino, tačiau „Žalgiriui“ pavyko išlaikyti saugų atstumą, o lemiamo šturmo nesurengęs „Maccabi“ buvo priverstas kapituliuoti.

Pirmajame kėlinyje dominavo abiejų komandų priekinės linijos žaidėjai, o pačios rungtynės vyko itin lygiai. Wilbekinas prieš pasibaigiant ketvirčiui spėjo pataikyti iš toli ir rezultatą išlygino – 16:16.

Žalgiriečiai pirmąjį spurtą surengė antrajame kėlinyje. Artūras Milaknis pataikė iš toli, sėkmingai sudraskė varžovų gynybą savo reidu, o po to realizavo baudų metimus ir po jo 7 taškų iš eilės „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 29:22. Sėkmingą savo atkarpą Milaknis vainikavo dar vienu tritaškiu, po kurio šeimininkai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (36:25).

16
18
67%
4/6
2

Vis tik ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Maccabi“ ir po dar vieno Wilbekino tritaškio kėlinio pabaigoje, svečių deficitas sumenko iki 6 taškų (33:39).

Trečiąjį kėlinį kur kas sėkmingiau taip pat pradėjo žalgiriečiai. Thomas Walkupas pelnė taškus su pražanga, Waltonas realizavo tris baudų metimus, o Ulanovas atseikėjo tritaškį ir „Žalgirio“ persvara buvo pasiekusi neregėtas aukštumas – 54:40.

„Žalgiris“ šiame susitikime padarė daugiau klaidų (11-9), nepaisant to, jog po pirmosios mačo dalies buvo praradęs vos 1 kamuolį. Savo ruožtu „Maccabi“ iki ilgosios pertraukos buvo padarę 7 klaidas. Vis tik „Žalgiris“ užtikrintai laimėjo kovą dėl kamuolių (33-26) bei atliko beveik trigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (19-7).

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16 (4/6 trit.), Brandonas Daviesas (5/9 dvit.) ir Edgaras Ulanovas (3/4 trit.) po 13, Aaronas White‘as 12 (6/7 dvit.), Leo Westermannas 11.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20 (4/10 trit.), Johnny O‘Bryantas 19 (6/8 dvit., 1/5 trit.), Michaelas Rollas 12 (3/4 dvit.).

1 2 3  »
2018-12-22 02:03
xxx to djgaffer
Iš rašto sprendžiant, esi biski išgėręs :D ar klystu
2018-12-22 00:49
Su pergale chebra. :-) Šventės bus gražios. ;-) Ir su šventėm visus! :-)
2018-12-22 00:47
Vidurį rungtynių net kai pralaiminėjam,prie teliko,ar arenoj būdami,tik teigiamas emocijas reikias perduot.O čia rašo visokie xxx,petrai,antanai ir kiti debilai.Kartoju-PAGAIGOS SULAUKIT RUNGTYNIŲ,TADA RAŠYKIT SAVO PESIMIZMUS IR KOKIE ŽALGIRIEČIAI BLOGI TAM TIKROM ATKARPOM!Krepšinis ir yra atkarpos-vienu metu pralaimi,po minutės laimi.Niekad nedarykit skubotų išvadų!
2018-12-22 00:41
PASAKA!O čia vyrdai,kurie nešikalioja,pralaiminėemi po kelių kėlinių!Kaip dauguma čia komentuojančių.Galo rungtynių sulaukit,tada džiaugitės arba liūdėkit.Laimėjom-tai pasidžiaugim.Šventės bus gražios! :-) Daugiau optimizmo. ;-)
2018-12-21 22:43
Olis
Dar gera naujiena-Real pergalė prieš Bajerną!!!
2018-12-21 22:35
Kaimietis
Blemba, nežinau kaip jums, bet bent jau man be Wolterso geriau Žalgiris atrodo. Realiai kaip žaidžia Woltersas daugiau yra žaidžiama ant jo, dažniausiai paskutinieji metimai atitenka jam( nesakau jog jis yra blogas žaidėjas, tikrai ne) . Pagal mane kiti žaidėjai užsnūsta galbūt kaip yra tikras lyderis, dėl to visada rungtynių gale pritrūksta kelių žaidėjų kurie galėtų timptelti komanda. O dabar kaip žaidžia be tikro lyderio, matosi didesnė energija visų rungtyniu metu, visi susikoncentravę, ieškomi laisvi žaidėjai, kamuolį atitenka tam kam reikia ar tuo metu yra laisvas. Tik Woltonas šiek tiek per skuba ir ginyboje pameta galva kartais, bet matosi, kad kuo toliau tuo geriau jaučia komandos draugus tai yra žiauriai gerai. Visus Žalgirio fanus sveikinu su 2 pergalėmis, linkiu gerų švenčių!!!
2018-12-21 22:21
Ace Stream
Kas per klipas acestreame buvo su mergina sokancia deimante?
Antanas
Uztaciau siandie uz zalgiri 1000, izi money buva
+1
2018-12-21 22:18
Donce
Ka bomas antanas gero? Sake viskas arba nieko. Tai tikiuosi cia nebetrolins tas duchamoras.
2018-12-21 22:15
Ooo
Kaip keistai tai nuskambetu, bet cia easy pergale. Jei ne lempiniai makabio trahakai butu isvis be pasipriesinimo. Maniau bus subkiau
RYTFANIS
LAVONAI EILINI KART PRIES EUROCUP TOP24 KOMANDA NEAPSIJUOKE:DDDDDD,FUKSU KOMANDA GRYNAI,JEI NE LEMPINIAI TRITASKIAI BUTU -30
2018-12-21 22:00
Faktas, kad kuomet kai pataikom tuos tritaskius tai ir visai kitaip zaidimas klostosi ir lengviau pasiekiama pergale. Westermanas grynas zudikas! Meistras rungtyniu pabaigu :D
2018-12-21 21:59
xxx
Jei,ne tie trajakai, pergalė lengvesnė būtų iškovoję,dabar lauksim real pergalės prieš Bayern,na ir žinoma visų žaidėjų sugrįžtant į rikiuotę
2018-12-21 21:52
leo jau kazkiek primena kevina savo tais zudikiskais metimais :)
2018-12-21 21:51