Nuotr. Sputnik
  • „Chimki“ namuose 85:84 palaužė „Daruššafaka“
  • Rungtynių herojumi tapo Jordanas Mickey

• Krepšininkas iki rungtynių pabaigos likus 1 sekundei išprovokavo pražangą ir dviem taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą

Dramatišką pergalę pasiekė Maskvos srities „Chimki“ (5-9) klubas, kuris namuose paskutinėmis sekundėmis 85:84 (30:18, 15:25, 24:14, 16:27) palaužė Stambulo „Daruššafaka“ (1-13) ekipą.

15
23
67%
2/3
100%
4/4

Rungtynių herojumi tapo Jordanas Mickey, kuris iki rungtynių pabaigos likus 1 sekundei išprovokavo pražangą ir dviem taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą.

Likus kiek mažiau nei dviems minutėms Maskvos srities klubas pirmavo 9 taškais (83:75), tačiau Markelio Browno tritaškis bei Ray'aus Mccallumo dvitaškis leido „Daruššafaka“ ekipai priartėti iki 3 taškų (80:83).

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 17 sekundžių Jeremy Evansas pataikė dvitaškį. Po šio metimo Dee Bostas priėmė kamuolį prie galinės linijos ir buvo užspaustas Browno, kuris privertė „Chimki“ gynėją prarasti kamuolį. „Daruššafaka“ tuo pasinaudojo jau kitoje atakoje, kai Evansas pelnė dar du taškus (84:83).

Tuomet atėjo Mickey eilė. „Chimki“, nebeturėjusi nė vienos minutės pertraukėlės, buvo priversta kamuolį varytis į kitą aikštės pusę. Mickey ėmėsi šios iniciatyvos, nestabdęs nubėgo į priekį ir išprovokavo pražangą metimo metu. Pataikęs abi baudas krepšininkas įtvirtino Rusijos klubo pergalę.

Bostas „Chimki“ gretose buvo rezultatyviausias. Gynėjas surinko 19 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus, taip surinkdamas 18 naudingumo balų.

Andrejus Zubkovas šeimininkų gretose buvo naudingiausias – pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Chimki“: Dee Bostas 19, Andrejus Zubkovas (8 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Jordanas Mickey po 15, Malcolmas Thomasas 5 (9 atk. kam.).

„Daruššafaka“: Ray'us Mccallumas ir Michaelas Ericas po 13, Toney Douglasas 12 (6 rez. perd.), Jeremy Evansas 11 (5 atk. kam.), Stantonas Kiddas ir Žanis Peiners po 10.

2018-12-21 22:41