• Milano „AX Armani Exchange“ svečiuose 86:83 palaužė Atėnų „Panathinaikos“

• Artūras Gudaitis pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą ir pelnė 20 taškų bei surinko 28 naudingumo balus

• Mindaugas Kuzminskas prie pergalės pridėjo 9 taškus ir 14 naudingumo balų

• Lukas Lekavičius krepšio neatakavo, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo

Atėnų „Panathinaikos“ (6-8) krepšininkai į griežtus savininko Dimitrio Giannakopoulo veiksmus ir žodžius nesureagavo. Graikijos krepšinio milžinas namuose 83:86 (23:21, 17:26, 16:17, 27:22) krito prieš įspūdingai sužaidusio Artūro Gudaičio atstovaujamą Milano „AX Armani Exchange“ (7-7) ekipą.

20
28
8
86%
6/7

Gudaitis per 24 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvitaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Vladimiras Micovas surinko po du taškus, Mike‘as Jamesas smeigė tritaškį, o Gudaitis pelnė taškus su pražanga ir iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, svečių pranašumas išaugo iki 10 taškų (84:74).

Vis tik „Panathinaikos“ pasiduoti linkę nebuvo. Nickas Calathesas pelnė 2 taškus, Mattas Lojeski smeigė tritaškį, Stephane‘as Lasme bei Lojeski pridėjo dar po du taškus ir iki mačo pabaigos likus 6,9 sekundės, komandas jau skyrė vos taškas – 83:84.

Simone Pianigiani paprašė minutės pertraukėlės, tačiau „Panathinaikos“ prasižengė, kuomet iki mačo pabaigos buvo likę vos 0,6 sekundės. Nemanja Nedovičius realizavo abu baudų metimus, o Jameso Gisto tritaškis skriejo pro šalį ir „AX Armani Exchange“ išsivežė pergalę.

Mindaugas Kuzminskas prie pergalės per 15 minučių pridėjo 9 taškus (3/4 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 14 naudingumo balų.

Tuo metu Lukas Lekavičius per 5 minutes krepšio neatakavo, atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir naudingumo balų nesurinko.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 24 (9/17 dvit., 11 rez. perd., 23 naud. bal.), Nikos Pappas 13, Jamesas Gistas 12 (5/6 dvit.), DeShaunas Thomas 11.

„AX Armani Exchange“: Artūras Gudaitis 20 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Curtis Jerrelsas 15 (3/6 trit.), Mike‘as Jamesas 12 (1/8 dvit., 1/5 trit.), Nemanja Nedovičius ir Vladimiras Micovas po 10.

2018-12-22 11:54
Nugaises Elfas
Pao panaseja i Milana po truputi, prisiperka kieki belekokiu amerikonu individualistu ir tikisi rezultatu :D Anksciau state viska ant graiku ir tik keletos bet geru legionieriu ir buvo viskai kitas zaidimas ir rezultatai.
2018-12-22 11:10
to kazkas
armanis neismes nei vieno italo nes ir taip legionieriu turi per daug is kuriu 1 ar 2 net italijos pilietybe turi.
2018-12-22 11:08
trepsi
Arturui laikas i NBA bent pabandyt sezona kita
2018-12-22 09:03
Kazkas
As manau kad lukui reikia ait i koki silpnesni eurolygos kluba bet kas priima o gal alba noretu arba armani pasiimtu vietoj kalniecio nes cinciarini tikrai nera geras pg jis tik patirties inesa ne ko daugiau
2018-12-22 06:35
lekavicius
Jei grystu lekavicius tai tik kitam sezone i zalgiri
2018-12-22 00:15
Karolis
Armanio lietuviai siautė. Per trumpą laiką labai naudingai.

O Lekavičiui legionieriaus duona labai karti. Gali būt, kad po sezono grįš į Kauną. Ir gerai, potencialo Lukas turi daug. Tik reik jį mokėt išnaudot. Aišku auga ir Jokūbaitis, smagu dėl jo.
2018-12-21 23:53
to Anonimas
Lukui vietos yra. Jei vietoj Walton'o. Nes Leo yra dazniausiai laikomas kaip SG (tik is bedos, t.y wolters traumos atveju ji laiko kaip PG). Lukui zalgiryje nusimatytu ~15-16min role, nes jasikeviciui reikia patikimo energijos zmogaus, ir kol kas Walton toks nera. Wolters'as toliau butu pagr su 23-25minutemis, Lukas pasiimtu apie 15min, Leo apie 15min, galimai nuo rungtyniu galetu maziau gauti Walkup'as ar Grigonis, tas pats Wstermann nekiekvienose rungtynese bus tokioj geroj formoj. Lukas reikalingas ir verta ji susigrazinti.
2018-12-21 23:15
Yolo
Calathes lemiamoj atakoj pripjove is vis kai dar buvo galimybes OT isplest dave Gistui mest trapaka per rankas :D :D
2018-12-21 23:12