Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
  • Madrido „Real“ svečiuose 82:72 pranoko Miuncheno „Bayern“

• „Real“ trečiajame ketvirtyje turėjo 18 taškų persvarą, tačiau ketvirtajame kėlinyje ji buvo sumenkusi iki 2 taškų

• Anthony Randolphas pelnė 22 taškus ir surinko 25 naudingumo balus

Penktąją pergalę paeiliui pasiekė vieni Eurolygos lyderių Madrido „Real“ (12-2) klubas, kuris išvykoje 82:72 (27:16, 19:15, 19:28, 17:13) įveikė Miuncheno „Bayern“ (7-7) ekipą.

22
25
80%
4/5
100%
2/2

„Real“ trečiojo kėlinio pradžioje užtikrintai kontroliavo rungtynes ir pirmavo 49:31, tačiau Vladimiras Lučičius realizavo baudų metimus, Nihadas Dedovičius pridėjo 4 taškus iš eilės, o „Bayern“ ketvirtį baigė spurtu 14:5 ir dar prieš ketvirtąjį kėlinį deficitą nurėžė iki 6 taškų (59:65).

Bangą pagavę šeimininkai sėkmingą atkarpą pratęsė ketvirtajame kėlinyje, o Petteri Koponenas 32-ąją mačo minutę pelnė du taškus ir sumažino „Bayern“ atsilikimą iki 2 taškų – 66:68. Vis tik tuomet prisnūdęs „Real“ prabudo.

Fabienas Causeuras pataikė baudas, Trey Thompkinsas smeigė tritaškį ir pridėjo dvitaškį, o „Real“ persvara vėl padidėjo iki 7 taškų (77:70). „Karališkojo“ klubo pergalę įtvirtino solidžiai sužaista rungtynių pabaigą. Sergio Llullas neklydo prie baudų metimų linijos, o Rudy Fernandezas, likus 34 sekundėms, smeigė tritaškį ir nulėmė susitikimo baigtį – 82:72.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Anthony Randolphas, pelnęs 22 taškus (4/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Pablo Laso auklėtiniai taip pat pataikė dvigubai daugiau tritaškių – 15 iš 34 bandymų (44 proc.), kuomet „Bayern“ iš toli atakavo 29 proc. tikslumu (7/24).

„Bayern“: Stefanas Jovičius 11 (3/4 dvit.), Petteri Koponenas, Nihadas Dedovičius ir Danilo Barthelis po 10.

„Real“: Anthony Randolphas 22 (4/5 dvit., 4/7 trit.), Sergio Llullas 19 (5/8 trit.), Trey Thompkinsas 10.