• „Pacers“ svečiuose 114:106 patiesė „Nets“ ir nutraukė dviejų nesėkmių seriją

• Sabonis per 18,5 min. įmetė 17 taškų (7/11 dvit., 3/4 baudos)

• „Nets“ buvo laimėjusi septynis kartus paeiliui

• Bruklino komandoje latvis Rodions Kurucs pelnė 24 taškus ir pasiekė savo rekordą

Domantas Sabonis beveik kas minutę rinko po tašką, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-12) nutraukė dviejų nesėkmių seriją. Ji svečiuose 114:106 (37:27, 22:22, 25:31, 30:26) prabloškė Bruklino „Nets“ (15-19), kuri buvo laimėjusi septynis mačus paeiliui.

Foto galerija

Sabonis per 18,5 min. įmetė 17 taškų (7/11 dvit., 3/4 baudos), atkovojo du ir perėmė tris kamuolius, penkis sykius prasižengė ir tiek pat kartų suklydo. Lietuvio +/- rodiklis buvo prasčiausias „Pacers“ ekipoje (-9).

Kiti trys „Pacers“ atsarginiai krepšininkai kartu įmetė 12 taškų.

Šeimininkų komandoje savo karjeros rungtynes sužaidė NBA naujokas latvis Rodions Kurucs. Jis per 34 minutes pelnė 24 taškus (2/6 dvit., 4/5 trit., 8/10 baudos) bei atkovojo 3 kamuolius.

Ketvirtajame kėlinyje, kurį Indianos klubas laimėjo 30:26, „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo surinko 14 iš 26 savo taškų.

Likus 69 sekundėms iki rungtynių pabaigos dėl ginčų su teisėjais iš mačo buvo išvarytas „Nets“ vyriausiasis treneris Keny Atkinsonas. Tuomet Bojanas Bogdanovičius pataikė baudą ir „Pacers“ pranašumą padidino iki 6 taškų.

Domanto Sabonio dėjimas:

„Nets“: Rodions Kurucs 24 (4/5 trit.), DeMare’as Carrollas 16, Spenceris Dinwiddie 15 (9 rez. perd.), Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Joe Harrisas po 13, Jarrettas Allenas ir Jaredas Dudley po 10.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26 (5/9 trit., 9 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 21, Domantas Sabonis (7/11 dvit.) ir Bojanas Bogdanovičius po 17, Mylesas Turneris 15 (12 atk. kam., 5 bl.).

Domanto Sabonio taškai:

„Pacers“ epizodai:

Victoro Oladipo pasirodymas:

2018-12-23 12:10
T
Treneris galetu daugiau minuciu duoti Saboniui tikras talentas.
2018-12-22 18:07
Zydrunas
Turneris zaide 37 minutes, o domas 18 minuciu: Domas vistiek daug geresni zaidima irodinejo negu turneris.
2018-12-22 11:34
Algis
Pavadinimas tai tragedija :D Kas minutę beveik rinko po tašką :D BEVEIK- reiškia,kad vistik nerinko. Straipsnyje jau normaliai parašyta. Bet pavadinimas tai...
2018-12-22 10:21