Nuotr. D. Kerbelis
  • Prienų „Skycop“ dviejų pratęsimų trileryje 96:93 nukovė Kėdainių „Nevėžį“

• Mike'as Bruesewitzas pelnė 21 tašką, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus

• 17 taškų deficitą panaikinęs „Nevėžis“ metimais kėlinių pabaigose išplėšė abu pratęsimus

Iki šiandienos rungtynių Prienų „Skycop“ (5-10) pergale paskutinį kartą džiaugėsi prieš kiek daugiau nei mėnesį, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo sirgaliams įteikė Kalėdinę dovanėlę ir namuose dviejų pratęsimų trileryje 96:93 (22:13, 19:11, 12:18, 12:23, 13:13, 18:15) parklupdė Kėdainių „Nevėžį“ (2-13).

21
38
7
8

Karjeros rungtynes sužaidęs Mike‘as Bruesewitzas pelnė 21 tašką (1/2 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 38 naudingumo balus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, Parkeris pataikė tolimą metimą, tačiau tuo pačiu atsakė Mike‘as Bruesewitzas ir atrodė, kad „Skycop“ galop pasieks savo (65:58). Vis tik Ignas Labutis pelnė 5 taškus iš eilės, o Gabrielius Maldūnas perėmė kamuolį iš Bruesewitzo ir likus 6,3 sekundės, rezultatą išlygino – 65:65.

Tačiau ir tai nebuvo pabaiga. „Skycop“ paskutinė ataka klostėsi itin chaotiškai ir Martynas Gecevičius įmetė kamuolį į baudos aikštelę Darjušui Lavrinovičiui, kuris išprovokavo varžovo pražangą, tačiau teisėjai pasitelkę peržiūros pagalbą įvertino, jog šis epizodas įvyko pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui.

Pratęsimo metu savo šou pratęsė Bruesewitzas. Esant lygiam rezultatui, amerikietis smeigė du tritaškius iš eilės ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, „Skycop“ įgijo 6 taškų persvarą – 76:70. Vis tik ir po tokių dūrių „Nevėžis“ atsitiesė bei surinko 5 taškus be atsako ir likus 30 sekundžių, svečių deficitas buvo minimalus (75:76).

Po šio epizodo Martynas Gecevičius realizavo baudų metimus, bet paskutiniai dar kartą džiaugėsi „Nevėžio“ krepšininkai. Likus kiek mažiau 3,8 sekundės, Parkeris švystelėjo ketvirtąjį savo tritaškį ir taip išplėšė antrąjį pratęsimą – 78:78.

Jo metu ir vėl vyko itin lygi kova, tačiau labiausiai reikiamu metu prabilo Vytenis Lipkevičius. Iki tol 4 tritaškius prametęs puolėjas pataikė savo pirmąjį tolimą metimą ir likus 40 sekundžių, išvedė „Skycop“ į priekį – 92:89. Po šio epizodo abi komandos pradėjo taikyti tyčinių pražangų taktiką, tačiau šaltus nervus pademonstravęs Ovidijus Varanauskas sumetė visus 4 baudų metimus, o Parkerio paskutinis metimas tikslo nepasiekė ir finalinė sirena užfiksavo „Skycop“ pergalę.

Trečiojo kėlinio viduryje po Kšištofo Lavrinovičiaus baudų metimų „Skycop“ pirmavo 50:33, tačiau po šio epizodo situacija rungtynėse ėmė kardinaliai keistis. „Nevėžis“ ketvirtį užbaigė spurtu 9:3 ir prieš lemiamą kėlinį sumažino savo deficitą iki 11 taškų (42:53).

Visą ketvirtajį kėlinį stabiliai atsilikimą ir toliau mažinę kėdainiškiai savo pasiekė 36-ąją mačo minutę, kuomet po Adonte Parkerio tritaškio ekipas teskyrė 4 taškai – 53:57. Abi komandos tritaškiais apsikeitė ir pačioje mačo pabaigoje.

„Skycop“: Mike‘as Bruesewitzas 21 (5/6 trit., 8 rez. perd., 7 atk. kam., 38 naud. bal.), Ovidijus Varanauskas 20 (4/8 trit.), Anthony Lee 19 (9/10 dvit.).

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 26 (4/14 trit.), Gabrielius Maldūnas 22 (10/15 dvit.), Regimantas Miniotas 14 (17 atk. kam.), Ignas Labutis 11.

2018-12-22 20:59
Prienų projektas kuris pasmerktas žlugti. Praeitais metais balai traukė dabar Žiemelis. Nėr aiškios vizijos strategijos kur komanda nori būti liežuvis neapsiverčia Prienų vadinti profesionaliu krepšininio klubu
2018-12-22 20:42
prienai iskovojo svarbia pergale kovoje del vietos playoff bet visumoj ju zaidimas atrodo labai varganas.
2018-12-22 19:27
Ąžuolas
Ryšium kad Prienuose minkšti lankai už tai ir gavo plius teisėjai vėl blogai švilpė
2018-12-22 19:25