• „Golden State Warriors“ namuose 120:116 nugalėjo „Mavericks“

• Kevinas Durantas vedė NBA čempionus į pergalę – surinko 29 taškus ir 34 naudingumo balus

• Jonas Jerebko sumetė 25 taškus, o Stephenas Curry pridėjo 22 taškus

• Luka Dončičius pelnė 19 taškų, DeAndre Jordanas surinko 12 taškų ir 23 atkovotus kamuolius

Kevinas Durantas surinko 34 naudingumo balus, o „Golden State Warriors“ (22-11) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) namų rungtynėse 120:116 (28:31, 30:30, 36:26, 26:29) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (15-16).

29
34
100%
8/8
8

Durantas rungtynėse pelnė 29 taškus (6/13 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei blokavo vieną varžovų metimą.

„Lemiamoje atkarpoje varžovai pataikė tikrai sudėtingus metimus. Nenorėjau, kad sukluptume per paskutines tris minutes, tačiau manau, kad visas rungtynes žaidėme solidų krepšinį“, – rungtynes komentavo puolėjas.

Jonas Jerebko sumetė 25 (8/8 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud. met.), Stephenas Curry rungtynėse pelnė 22 taškus (1/5 dvit., 6/17 trit., 2/3 baud. met.), Klay'us Thompsonas (6/10 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud. met.) ir Draymondas Greenas (4/7 dvit., 2/4 trit.) pridėjo po 14 taškų.

10 iš 12 metimų iš žaidimo realizavęs Jerebko ketvirtajame kėlinyje sulaukė gausių „Oracle“ arenos sirgalių ovacijų. Pats krepšininkas po rungtynių pasidžiaugė sėkmingų žaidimu.

„Tai labai tituluota komanda, kurioje aš bandau įsitvirtinti. Padarysiu bet ką, kad man pavyktų“, – džiūgavo Jerebko.

Luka Dončičius „Mavericks“ gretose buvo antras pagal rezultatyvumą. Slovėnas per 29 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 3/6 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą, 2 kartus kamuolį prarado, 2 sykius prasižengė, taip surinkdamas 15 naudingumo balų.

Dalaso komandoje naudingiausiai žaidė DeAndre Jordanas, surinkęs galingą dvigubą dublį – pelnęs 12 taškų (4/8 dvit., 4/10 baud. met.), atkovojęs 23 kamuolius ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Vašingtonas, JAV

Dar daugiau, aukštaūgis pakartojo sezono rekordą atkovotų kamuolių grafoje. Šio krepšininko karjeros rekordas – 27 atkovoti kamuoliai.

Teksaso valstijos ekipa pralaimėjo jau penktąjį kartą paeiliui. Išvykoje „Mavericks“ sekasi sunkiai – komanda yra laimėjusi vos 2 kartus ir patyrusi 13 pralaimėjimų.

„Golden State Warriors“: Kevinas Durantas 29 (12 atk. kam., 8 rez. perd., 34 naud. bal.), Jonas Jerebko 23 (6 atk. kam.), Stephenas Curry 22 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Klay Thompsonas (5 atk. kam.) ir Draymondas Greenas (10 atk. kam., 5 rez. perd.) po 14.

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 25, Luka Dončičius 19 (5 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 17 (6 atk. kam.), DeAndre Jordanas 12 (23 atk. kam., 5 rez. perd.), Jose Barea 11 (6 rez. perd.), Jalenas Brunsonas ir Dorian Smithas po 10.

2018-12-23 18:02
Green
Kazkas turetu isjungti ji keliem sezonam...
2018-12-23 12:16
Akivaizdu, kad naujienos autorius nestebėjo rungtyniu ir tingėjo jomis pasidomėti. Luka Doncicius trečiam kėlinį po kontakto su Draymond Greeno susižeidė(virto ant kėdės) po epizodo aikštėje pasirodė trumpai ir prasėdėjo beveik visa ketvirta kėlinį.