Nuotr.: AP
Nuotr. AP

Bradley Bealas surinko pirmąjį karjeros trigubą dublį, o jo vedama Vašingtono „Wizards“ (13-20) santykius su priešininkų komanda aiškinosi net 7 rungtynių kėlinius.

31
42
13
100%
14/14

Sostinės ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose trečiajame pratęsime 149:146 (33:29, 22:26, 28:24, 26:30, 13:13, 10:10, 17:14) nugalėjo Fynikso „Suns“ (8-25).

Šios rungtynės – rezultatyviausios NBA istorijoje nuo 2008-ųjų, kai Denverio „Nuggets“ ir Seatlo „SuperSonics“ dviejų pratęsimų rungtynėse pelnė 298 taškus. Abi komandos bendrai šiąnakt sumetė 295 taškus.

NBA rekordas yra pasiektas 1983 metais, kai Detroito „Pistons“ per 3 pratęsimus kartu su Denverio ekipa bendrai sumetė 370 taškų.

Bealas per 53 minutes pelnė 40 taškų (13/21 dvit., 4/12 trit., 2/2 baud. met.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 11 kamuolių bei blokavo 1 varžovų metimą, taip surinkdamas 38 naudingumo balus.

Kelly Oubre, neseniai išgyvenęs mainus, kuriuose buvo perkeltas iš „Wizards“ į „Suns“, rungtynėse surinko 20 taškų (3/6 dvit, 3/8 trit., 5/6 baud. met.) ir atkovojo 5 kamuolius. Pats Oubre po rungtynių gyrė Bealą.

„Niekada nemaniau, kad taip sunku jį ginti. Persekiojau jį po kiekvienos užtvaros, laksčiau paskui kiekvienoje gynyboje, tačiau Bradley vis tiek sugebėjo judėti aikštelėje“, – stebėjosi buvęs Bealo komandos draugas.

Prie Vašingtono ekipos pergalės ypač stipriai prisidėjo Thomasas Bryantas, iš žaidimo pataikęs visus 14 mestų metimų. Krepšininkas pelnė 31 tašką (14/14 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 42 naudingumo balus.

„Tai yra nuostabu! Vis dar tuo netikiu.. Tiesiog leidau kamuoliui ateiti pas mane, leidau sau žaisti. Kai pajaučiau, kad pagavau ritmą, nestabdžiau, o tiesiog žaidžiau tokį patį krepšinį“, – įstabų pasirodymą komentavo krepšininkas.

Pralaimėdama „Suns“ nutraukė 4 pergalių seriją.

„Wizards“: Bradley Bealas 40 (15 rez. perd., 11 atk. kam., 38 naud. bal.), Thomasas Bryantas 31 (13 atk. kam., 42 naud. bal.), Jeffas Greenas (8 atk. kam.) ir Markieffas Morrisas po 20, Tomas Satoransky 17 (9 rez. perd.), Trevoras Ariza 14 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 33 (14 rez. perd.), T.J. Warrenas 28 (8 atk. kam.), Deandre Aytonas 26 (17 atk. kam.), Kelly Oubre 20 (5 atk. kam.), Richaunas Holmesas 12 (5 atk. kam.), Jamalas Crawfordas (5 rez. perd.) ir De'Anthony Meltonas po 10.

2018-12-23 16:24
!
nesiginciju bet vistiek ziauriai akis bade kad gailejo pasu nors tikrai gerai sulose. speju kitos varzybos bus 20min ir miegot
2018-12-23 16:09
To !
Bet vistiek 15 asistų padarė bei laimėjo tai visiem viskas gerai svarbu pergalė jisai gali būt allstar vieną dieną bus todėl ir stengiasi pats viską daryt
2018-12-23 12:30