• Rungtynių herojumi tapo Andrew Wigginsas, pataikęs rezultatą persveriantį dvitaškį

• Wigginsas rungtynių metu pelnė 30 taškų ir surinko 20 naudingumo balų

• Pergalingas dvitaškis nustelbė Russello Westbrooko psirodymą

• Krepšininkas surinko galingą trigubą dublį – surinko 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

Andrew Wigginsas taikliu dvitaškiu lemiamomis ketvirtojo kėlinio sekundėmis persvėrė rezultatą ir leido savo komandai triumfuoti.

30
20
56%
9/16
5

Minesotos „Timberwolves“ (15-18) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime išvykoje 114:112 (35:25, 18:38, 33:17, 28:32) palaužė Oklahomos „Thunder“ (21-11) ekipą, vedamą trigubą dublį atlikusio Russello Westbrooko.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 14 sekundžių Wigginsas vienas prieš vieną liko su Stevenu Adamsu, jį apžaidė, prasiveržė ir sudėtingu metimu iš po krepšio pelnė du taškus, persvėrusius rezultatą (113:112).

Kitoje aikštės pusėje Alejandro Abrinesas pabandė savo laimę iš toli, tačiau metimas buvo netaiklus, o Westbrookas prasižengė prieš Wigginsą ir pasiekė pražangų limitą, kuris privertė amerikietį palikti aikštę.

Kanadietis pataikė vieną baudą (114:112), o kitoje atakoje „Thunder“ lyderis Paulas George‘as išmetė tritaškį, galėjusį rezultatą persverti. Tiesa, tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Timberwolves“ šventė pergalę.

Minesotos herojus Wigginsas per 42 minutes pelnė 30 taškų (9/16 dvit., 2/4 trit., 6/10 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Westbrookas, lemiamomis sekundėmis aukojęsis gynyboje, per 36 minutes surinko 23 taškus (9/18 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Šias rungtynes dėl čiurnos skausmų turėjo praleisti vienas iš „Timberwolves“ lyderių – įžaidėjas Derrickas Rose‘as.

„Thunder“: Paulas George‘as 31 (11 atk. kam.), Russellas Westbrookas 23 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Jerami Griantas 14 (7 atk. kam.), Stevenas Adamsas 12, Dennisas Schroderis 10.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 30 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 18 (5 rez. perd., 5 atk. kam.), Robertas Covingtonas 13 (5 atk. kam.), Tajus Gibsonas (5 atk. kam.) ir Gorgui Diengas po 11, Dario Šaričius 10 (8 atk. kam.).

2018-12-25 15:00