Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Lakers“ namuose 99:107 krito prieš „Grizzlies“

• Nugalėtojams Jarenas Jacksonas pelnė 27 taškus ir atkovojo 9 kamuolius

• LeBronas Jamesas šeimininkams pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių

LeBronas Jamesas surinko galingą dvigubą dublį, tačiau jį ir jo atstovaujamą klubą pranoko 2018-ųjų NBA naujokų biržos ketvirtasis šaukimas Jarenas Jacksonas. Los Andželo „Lakers“ (19-14) namuose 99:107 (20:26, 26:24, 29:22, 24:35) nusileido Memfio „Grizzlies“ (17-16) krepšininkams, kurie nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

14
21
67%
4/6
2

Nugalėtojų gretose puikų mačą sužaidęs Jacksonas per 31 minutę pelnė 27 taškus (10/19 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir 3 sykius suklydo.

Šeimininkų gretose vėl rezultatyviausiai žaidęs LeBronas per 36 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo.

Mačo lūžis įvyko likus žaisti mažiau negu trims minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, kai „Grizzlies“ surengė spurtą 13:3 ir įgijo dviženklę persvarą (104:94). „Lakers“ dar bandė gelbėtis ir po LeBrono tritaškio sumažino atsilikimą iki penkių taškų (99:104), tačiau svečiai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą (107:99).

Iki šio mačo „Lakers“ namų arenoje buvo iškovoję 6 pergales iš eilės.

„Grizzlies“ gretose arti trigubo dublio buvo ispanas Marcas Gasolis. Vidurio puolėjas per 32 minutes pelnė 17 taškų (5/12 dvit., 2/4 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (14 atk. kam.), Brandonas Ingramas 20, Ivica Zubačas 19, Joshas Hartas ir Kyle'as Kuzma po 11.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 27 (9 atk. kam.), Mike'as Conley (8 rez. perd.) ir Marcas Gasolis (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 17, Garettas Temple'as 14, JaMychalas Greenas ir Wayne'as Seldenas po 12.