• „Bucks“ svečiuose 109:95 nugalėjo „Knicks“

• Giannis Antetokounmpo pasižymėjo dvigubu dubliu ir galingu dėjimu

• Graikas pelnė 30 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus

• „Bucks“ Kalėdų dieną žaidė po 41-erių metų pertraukos

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Kalėdos buvo pažymėtos galingu Giannio Antetokounmpo dėjimu ir šventine graiko komandos pergale.

30
36
68%
13/19
14

Antetokounmpo savo ekipoje buvo rezultatyviausias, o jo vedama Milvokio „Bucks“ (23-10) Kalėdinėse NBA rungtynėse išvykoje 109:95 (22:24, 26:22, 36:22, 25:27) nugalėjo JAV krepšinio mekos šeimininką Niujorko „Knicks“ (9-26) klubą.

Graikas per 35 minutes surinko dvigubą dublį – pelnė 30 taškų (13/19 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud. met.), atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus, taip surinkdamas 36 naudingumo balus.

Pirmadienį Giannis buvo išrinktas geriausiu Rytų konferencijos savaitės žaidėju. Tokia sėkmė krepšininką aplankė jau trečiąjį kartą šį sezoną.

Antrojo kėlinio pradžioje Antetokounmpo po perimto kamuolio greitoje atakoje galingai dėjo į krepšį, o šis epizodas iš vietų pakėlė „Madison Square Garden“ arenoje buvusius komandų sirgalius.

„Bucks“ Kalėdų dieną žaidė po 41-erių metų pertraukos. Pastarąjį kartą Milvokio ekipa per jaukiausias metų šventes rungtyniavo 1977 metais.

Svečių pergalė leido pasiekti antrąjį geriausią pergalių-pralaimėjimų santykį visoje lygoje – „Bucks“ šiuo metu turi 23 pergales ir 10 pralaimėjimų, į priekį praleisdama tik be Jono Valančiūno besiverčiančią Toronto „Raptors“ ekipą, kuri šį sezoną nuskynė 25 pergales.

Tuo metu „Knicks“ klubas stringa. Komanda pralaimėjo jau 11 kartų iš 12 rungtynių, įskaitant 5 nesėkmes paeiliui.

„Knicks“: Kevinas Knoxas 21 (6 atk. kam.), Noahas Vonlehas (15 atk. kam.) ir Tim Hardaway'us (10 atk. kam.) po 14, Enesas Kanteras 12 (6 atk. kam.), Emmanuelis Mudiay 11 (5 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (14 atk. kam.), Brookas Lopezas 20, Malcolmas Brogdonas 17 (6 atk. kam.), Thonas Makeris 12, Ericas Bledsoe 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

2018-12-26 02:51