• „Celtics“ namuose pratęsime 121:114 nugalėjo „76ers“

• Kyrie Irvingas rungtynių metu pelnė 40 taškų ir surinko 33 naudingumo balus

• Gynėjas pasižymėjo išsaugodamas ekipai galimybę toliau varžytis – taikliu dvitaškiu iš nestabilios padėties ištraukė pratęsimą

• Bostono komandos lyderis baudė ir pratęsime, pataikydamas du svarbius tritaškius

Kyrie Irvingas Kalėdiniame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače lemiamu tritaškiu pagrindinio laiko pabaigoje išlygino rezultatą ir pratęsime nukalė pergalę savo klubui.

40
33
52%
12/23
50%
5/10

Bostono „Celtics“ (20-13) namuose 121:114 (32:25, 25:26, 29:38, 22:19, 13:6) palaužė Filadelfijos „76ers“ (22-13) ekipą.

Irvingas rungtynių metu pelnė 40 taškų (12/23 dvit., 5/10 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei taip surinko 33 naudingumo balus.

„Tai yra reto grožio konkurencija. Man patinka taip žaisti prieš geriausius. Ne dažnai gauni tai padaryti reguliariojo sezono metu ir ypač per Kalėdas. Šiandien išpakavome dovanas ir išėjau į darbą. Viskas buvo tiesiog puiku“, – rungtynes komentavo gynėjas, lemiamais momentais prabilęs taikliais dvitaškiais ir tritaškiais.

Krepšininkas 16 iš 40 savo taškų pelnė dar pirmajame kėlinyje, o pratęsime atseikėjo 6 iš 13 komandos pelnytų taškų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Wilsonas Chandleris pataikė tritaškį ir išvedė „76ers“ į priekį (108:106), tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti 21 sekundę Irvingas sviedė dvitaškį atsilošęs bei išlygino rezultatą (108:108). J.J.Redickas lemiamoje atakoje dar bandė laimę iš toli, bet metimas buvo netaiklus.

Pratęsimo pradžia daug žadėjo „76ers“ ekipai, kuri po Marcuso Smarto techninės pražangos pirmavo 5 taškais (113:108). Visgi pridėto laiko pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai – Irvingas pataikė du tritaškius, o Jaysonas Tatumas ir Gordonas Haywardas pergalę užtikrino taikliais baudų metimais.

GM: 31

Svečiams nepadėjo ir puikus Joelio Embiido pasirodymas. Aukštaūgis per 40 minučių pelnė 34 taškus (8/13 dvit., 2/4 trit., 12/12 baud. met.) ir atkovojo 16 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip surinkdamas 39 naudingumo balus.

Tai buvo tik antrasis pratęsimas NBA istorijoje nuo 2004-ųjų rungtyniaujant Kalėdų dieną.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 40 (10 atk. kam., 5/10 trit., 33 naud. bal.), Marcusas Morrisas (6 atk. kam.) ir Jaysonas Tatumas (10 atk. kam.,) po 23, Terry Rozieris 10 (5 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (16 atk. kam.,), Jimmy Butleris 24 (5 atk. kam., 3/7 trit.), J.J.Redickas 17,  Wilsonas Chandleris 15, Benas Simmonsas 11 (14 atk. kam., 8 rez. perd.).

2018-12-26 13:42
kasioguru
ko truko Celticsam pernai, tai Kyrie tokiais momentais. butu drasiai finale zaide ir 0:4 negave. siemet i finala patekt bus sunkiau, bet vistiek statyciau uz juos.
2018-12-26 11:29