Nuotr. Reuters – Scanpix
  • Domantas Sabonis pelnė 19 taškų, iš jų 10 – ketvirtajame kėlinyje

• Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir buvo per plauką nuo 16-ojo dvigubo dublio šį sezoną

• „Pacers“ komandai 8 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių

Domantas Sabonis buvo rezultatyvus lemiamame kėlinyje, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (23-12) NBA rungtynėse išvykoje 129:121 (32:31, 32:36, 31:21, 34:33) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (9-24), kuri prieš tai buvo laimėjusi trejas rungtynes iš eilės.

21
22
73%
8/11
3

Indianos komandai tai buvo 10-asis laimėjimas per paskutines 12 rungtynių ir Rytų konferencijoje ji išlieka trečiojoje vietoje.

„Pacers“ treneris Nate’as McMillanas šioje dvikovoje panaudojo 10 krepšininkų, o 8 iš jų pelnė dviženklį taškų skaičių. Tarp jų – ir Sabonis.

Lietuvis mačą pradėjo nuo suolo ir per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/12 dvitaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 8 kamuolius (5 puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Sabonis spindėjo lemiame kėlinyje, per kurį pelnė 10 taškų. Jo dvitaškis su pražanga vainikavo spurtą 7:2 ketvirčio pradžioje, po kurio „Pacers“ nutolo 102:93. Kai priešpaskutinę minutę „Hawks“ nukirpo deficitą iki 5 taškų, Sabonis pataikė iš po krepšio ir „Pacers“ lengviau atsikvėpė – 124:117.

Netrukus Bojanas Bogdanovičius pridėjo dvi baudas ir mačo baigtis tapo aiški.

„Pacers“ pirmauja lygoje pagal mažiausiai praleidžiamus taškus, tačiau šįkart „Hawks“ puolimas terorizavo jų gynybą. Atlantos ekipa pataikė 17 tritaškių.

„Hawks“: Kentas Bazemore’as 32, Johnas Collinsas 21 (11 atk. kam.), Dewayne’as Dedmonas 18 (15 atk. kam.), Trae Youngas 17 (9 rez. perd.), Jeremy Linas 12.

„Pacers“: Thaddeeusas Youngas 21, Domantas Sabonis ir Tyreke’as Evansas po 19, Victoras Oladipo ir Bojanas Bogdanovičius po 16, Cory Josephas 14, Darrenas Collisonas ir Mylesas Turneris po 11.