Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Nets“ laimėjo po dviejų pratęsimų, kai Joe Harrisas antrojo papildomo laiko pabaigoje pataikė dvitaškį

• Nugalėtojams latvis Rodions Kurucs pelnė 13 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų

Sunkiai NBA sezoną pradėjusi Bruklino „Nets“ (17-19) pastaruoju metu yra nesulaikoma. Praėjusią  naktį Kenny Atkinsono auklėtiniai namie dviejų pratęsimų dramoje 134:132 (22:29, 34:22, 23:26, 35:37, 7:7, 13:11) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (16-17) ir iškovojo devintąją pergalę per pastarąsias 10 dvikovų.

27
29
6
100%
6/6

Pergalę „Nets“ ekipai lėmė Joe Harriso dvitaškis, iki antrojo pratęsimo pabaigos likus žaisti 3,4 sekundes. 27 metų puolėjas pelnė 27 taškus, taip sužaisdamas rezultatyviausias sezono rungtynes.

Prieš tai Malikas Monkas pametė kamuolį ir Harrisas buvo pirmasis prie jo suskubęs. Perbėgęs per visą aikštę, jis pelnė lemiamus taškus.

Solidžiai „Nets“ gretose atrodė mačą starto penkete pradėjęs lygos naujokas Rodions Kurucs. Latvis per beveik 39 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

206 cm ūgio 20 metų puolėjas šį sezoną per vidutiniškai 18 žaidimo minučių pelno po 9,2 taško ir atkovoja po 4,1 kamuolio.

Palyginimui, pernai atstovaudamas „Barcelonai“, jis Eurolygoje per visą sezoną aikštėje iš viso praleido vos 14 minučių.

„Nets“ galėjo laimėti ir be pratęsimų, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje sudrebėjo DeMarre’o Carrollo raka. Kemba Walkeris prasižengė prieš jį paskutinėmis sekundėmis ir Carrollas pataikė pirmąją baudą, tačiau prametė antrąją. Visgi teisėjai užfiksavo ankstyvą linijos peržengimą „Hornets“ ekipai ir leido Carrollui kartoti metimą, bet jis vėl nepataikė.

Nugalėtojams Spenceris Dinwiddie pelnė 37 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“ dabar yra per žingsnį nuo atkrintamųjų – Rytų konferencijoje ji užima devintąją vietą.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 37 (7/16 trit., 11 rez. perd.), Joe Harrisas 27, D’Angello Russellas ir Rondae Hollisas-Jeffersonas po 16, Rodions Kurucs 13 (12 atk. kam.), DeMarre’as Carrollas 12.

„Hornets“: Kemba Walkeris 35, Jeremy Lambas 31, Marvinas Williamsas 14 (12 atk. kam.), Nicolas Batumas 13, Tony Parkeris 10.

2018-12-27 13:51