• „Baskonia“ svečiuose 85:77 pranoko „Chimki“

• Bandydamas atlikti dėjimą, Tornikė Šengelija trečiojo kėlinio pradžioje sutrupino lentą ir rungtynės buvo sustabdytos maždaug 15 minučių

• Baskai pergalingą pranašumą susikrovė ketvirtajame ketvirtyje spurtavę 15:4

• Maskvos komanda vertėsi be traumuotų Aleksejaus Švedo ir Anthony Gillo

Ketvirtąją pergalę per paskutiniąsias penkerias rungtynes Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (7-8) ekipa.

15
18
100%
3/3
2

Trečiojo kėlinio pradžioje Tornikei Šengelijai sutrupinus lentą, mačas buvo sustabdytas maždaug 15 minučių, o jame pergalingai finišavę Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai Pamaskvėje 85:77 (27:19, 16:17, 14:22, 28:19) įveikė be traumuoto Aleksejaus Švedo rungtyniaujančią vietos „Chimki“ (5-10).

Stefanui Markovičiui ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikius abi baudas, „Chimki“ priartėjo prie svečių 63:67, bet tuoj pat buvo parblokšta galingo spurto.

Po techninės pražangos „Chimki“ vairininkui Georgui Bartzokui, Darrunas Hilliardas realizavo baudos metimą, Mattas Janningas smeigė tritaškį ir inicijavo „Baskonia“ spurtą 15:4 – 82:67.

Per likusias beveik keturias minutes Vitorijos ekipos krepšininkai iš žaidimo pataikė vieną metimą iš trijų, tris kartus suklydo ir dviženklės persvaros nebeišsaugojo – 85:77.

„Baskonia“ gretose penki iš devynių krepšininkų surinko dviženklį taškų skaičių. Marcelinho Huertas išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų.

Maskvos klubui taip pat nepadėjo Anthony Gillas.

„Chimki“: Jordanas Mickey 19, Stefanas Markovičius 14 (6 rez. perd.), Charlesas Jenkinsas 13.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 15, Johannesas Voigtmannas ir Darrunas Hilliardas – po 14, Matthew Janningas 12, Luca Vildoza 10.