• Katalonijos klubas po ilgosios pertraukos į savo krepšį praleido vos 15 taškų, o įmetė 41

• 15-ąją susitikimo minutę „Anadolu Efes“ buvo priekyje 42:25

• Kevinas Pangosas pelnė 7 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 2 kamuolius

• Brockas Motumas surinko 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, o Vasilije Micičius įsirašė 11 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas

Po ilgosios pertraukos varžovus gynyboje surakinusi „Barcelona“ (8-7) vėl įsibėgėja Eurolygoje. Katalonai savo aikštėje beveik 6 tūkst. sirgalių akivaizdoje 80:65 (23:29, 16:21, 20:7, 21:8) sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ (9-6), kuri dar 15-ąją mačo minutę pirmavo 17 taškų persvara (42:25).

10
15
3
3

Vaizdas absoliučiai aikštėje pasikeitė antroje mačo pusėje, kai „Barcelona“ į savo krepšį praleido vos 15 taškų, o pati surinko 41. Per pirmuosius du kėlinius dominavusi „Anadolu Efes“ Barselonos ekipai atseikėjo 50 taškų.

Antrąkart paeiliui laimėjusi „Barcelona“ fiksuoja antrą geriausią seriją šį sezoną Eurolygoje. Prieš tai Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai buvo laimėję penkis sykius iš eilės. „Anadolu Efes“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą per paskutinius penkis mačus.

Nuo suolo pakilęs Kevinas Pangosas prie pergalės prisidėjo 7 taškais (1/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos), 5 rezultatyviais perdavimais ir 2 atkovotais kamuoliais.

Buvusių žalgiriečių duetas „Anadolu Efes“ gretose buvo rezultatyviausias: Brockas Motumas pelnė 13 taškų, o Vasilije Micičius – 11. Pastarasis dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus suklydo.

Motumo sąskaitoje – 6 atkovoti kamuoliai.

„Barcelona“: Pierre'as Oriola 14, Kevinas Seraphinas (8 atk. kam., 5 kld.) ir Chrisas Singletonas – po 13, Adamas Hanga 10.

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 13 (5/11 metimai), Vasilije Micičius 11 (4/12 metimai, 7 rez. perd., 5 kld.), Rodrigue Beaubois (4 kld.) ir Bryantas Dunstonas – po 8.

2018-12-28 16:24
asdf
tai kad cska, ir realas kaip tik blogiausi varzovai, nu ir dar feneris. todel reikia i tas 4-5 vietas kabintis
2018-12-28 12:33
To x
Pala pala pala. Jūs dar patekit ir paskui svajojote dar tik pusė sezono prabėgo
2018-12-28 08:20
x
ketvirtfinalį norisi gauti CASK. kaip dėliojasi situacija tai būtu super.
2018-12-28 06:39
eurolyga
uzsmauge gerai efesa antroje puseje 15 tasku imete
2018-12-28 00:27
Žalgirio Situacija
Visi ketvirtadienio turo susitikimai pasibaigė žalgiriui manau gerai, aišku trūko tik vienos vysnaitės ant torto, kad Chimki būtų įveikus Baskonia. O Gerai dėl to, kad reikia vytis 4-5 vietas, nes playoffuose nusimato vistiek 3 pirmos vietos Fener, Real, cska, kas būtų tikrai stiprus smūgis vieną iš šių varžovų gaut užėmus 6,7,8 vietas. Laimingas esu dėl šio vakaro, o rytoj karštai palaikykim savo komandą prie televizoriu. :)