Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Kings“ pergalę lėmė Bogdano Bogdanovičiaus tritaškis aidint sirenai. Jis ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 iš savo 23 taškų

• „Kings“ ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 15 taškų deficitą

Sakramento „Kings“ (19-16) komandai atsiliekant dviem taškais, Bogdanas Bogdanovičius pasiėmė kamuolį į savo rankas ir vienas pats išsprendė rungtynių baigtį. Serbas smeigė tritaškį aidint sirenai ir jo atstovaujama ekipa namie 117:116 (32:34, 29:33, 35:31, 35:27) pranoko Los Andželo „Lakers“ (20-15).

18
23
75%
6/8
4

„Kings“ dar ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 15 taškų deficitą (89:104), tačiau spurtavo 12:2 ir po penkių iš eilės Bogdanovičiaus taškų priartėjo iki 101:106.

Dar vienas Bogdanovičiaus dvitaškis sumažino „Kings“ deficitą iki taško (107:108), o šeimininkai rezultatą galiausiai išlygino, kai Justinas Jacksonas realizavo 3 baudas iki mačo pabaigos likus žaisti 59,6 sek. – 112:112.

Kitoje atakoje tritaškį pataikęs Kyle’as Kuzma nutolino „Lakers“, tačiau De’Aronas Foxas greitai realizavo baudas, o netrukus „Kings“ galėjo rezultatą ir persverti, bet du kartus nesugebėjo pataikyti iš po krepšio.

„Kings“ prasižengė prieš Brandoną Ingramą, bet šis, likus žaisti 4,6 sek., pataikė tik pirmąją baudą. „Kings“ atsikovojo kamuolį, paprašė minutės pertraukėlės, ir po jos Bogdanovičius šaltakraujiškai smeigė tritaškį.

Serbas ketvirtajame kėlinyje iš viso surinko 12 iš savo 23 taškų.

„Lakers“ vertėsi be traumuoto LeBrono Jameso, kuris dėl kirkšnies skausmų praleis kelias rungtynes. Dėl traumų „Lakers“ komandai, kuri pralaimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes, taip pat nepadėjo Rajonas Rondo ir JaVale'as McGee.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 23, Willie Cauley-Steinas 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Imanas Shumpertas ir Nemanja Bjelica po 18, De’Aronas Foxas 15 (12 rez. perd., 9 atk. kam.), Justinas Jacksonas 10.

„Lakers“: Kyle’as Kuzma 34 (9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 21, Lonzo Ballas 20 (12 rez. perd., 9 atk. kam.), Tysonas Chandleris 11 (10 atk. kam.), Joshas Hartas ir Lance’as Stephensonas po 10.

apmaudu
Blin tikejausi kad laimes turejo visada persvara ir galas taip susimove dabar nukrito i 6 vieta dar dabar su clippers teks kovot