Nuotr.: zalgiris.lt

Tragiškai pirmąją pusę sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (7-8) patyrė skaudžią nesėkmę Eurolygos rungtynėse Las Palme. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 66:73 (17:20, 9:16, 24:21, 16:16) nusileido „Gran Canaria“ (6-9).

Foto galerija

Kauniečiai iki ilgosios pertraukos prarado net 11 kamuolių ir tepelnė 26 taškus, taip įgydami 10 taškų deficitą. Vien Brandonas Daviesas pirmoje mačo dalyje prarado 4 kamuolius, o kauniečiai nesugebėjo rasti aikštės generolo, iš rikiuotės iškritus Leo Westermannui ir po beveik trijų savaičių pertraukos sugrįžus Nate'ui Woltersui.

Šis mačą pradėjo starto penkete, tačiau nebepakilo nuo suolo nuo tada, kai buvo pakeistas 23-ąją mačo minutę. Per 12 žaidimo minučių jis pasižymėjo dviem taškais ir dviem rezultatyviais perdavimais.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai kelis kartus pirmavo 17 taškų persvara, bet „Žalgiris“ sugebėjo mačo pabaigoje atkurti intrigą.

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje „Gran Canaria“ pirmavo 65:52, tačiau Davieso įkvėptas „Žalgiris“ spurtavo 14:4 ir po Artūro Milaknio tritaškio, likus žaisti 1 min. ir 12 sek., priartėjo iki metimo – 66:69.

Kai varžovai kitoje atakoje neužpuolė per 24 sek., Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos į aikštę grįžę kauniečiai suklydo, o Albertas Oliveris sumetė baudas.

Po kelių akimirkų kitoje aikštės pusėje Artūras Milaknis nepataikė tritaškio ir ispanai triumfavo.

Pralaimėję aštuntą kartą per 15 pirmojo rato rungtynių, žalgiriečiai įpusėjus sezonui turnyrinėje lentelėje dalijasi 8-11 vietomis.

„Žalgiriui“ tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės, o „Gran Canaria“ – geriausias pasirodymas gynyboje. Iki tol jie per rungtynes varžovams vidutiniškai leisdavo įmesti po 89,4 taško.

„Gran Canaria“: Xavi Rabaseda 15 (8 atk. kam., 2 blk.), Ondrejus Balvinas 12, Albertas Oliveris 10, Marcusas Erikssonas 7.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 13, Brandonas Daviesas (9 atk. kam.) ir Derrickas Waltonas (5 rez. perd., 3 per. kam.) po 11, Marius Grigonis 9, Laurynas Birutis 8.

1 2 3 4 ··· 6 ··· 8 ··· 10  »
2018-12-29 12:30
...
Rungtynės priminė Brazio ar Grigo laikų žalgirį, kai komandoje yra vienas lyderis, kuriam nepaeina rungtynės ir talentingas Lietuvos jaunimas, kuris po poros metų išdidžiai kelsis žaist į Palangos "Naglį".
2018-12-29 10:58
Vanga
Kad išlošti ,reikia komandos vedlių ,metikų su labai gera technika ,be psichologinių problemų:" Metu ir žinau, kad įmesiu." Daugiau improvizacijos, patiems susikurti progą , nes nuo to begalinio lakstymo , kad atsipalaiduoti nuo gynėjo, tiesiog pavargsta, taikiklis nusimuša. Ar reikia 40min. spausti po visą aikštę, norėčiau išgirsti statistinius duomenis,ką tas duoda....Visi žaidėjai ,matosi, begaliniai pavargę. Laikykitės, tikime, sėkmės! Su Naujais ,geresniais!
2018-12-29 05:37
T
Vainauskas laisvas i Žalgiri ji sutvarkyt problemas.
2018-12-29 01:53
nu lochai
Totaliai pardavė varžybas šaras ispanams - įdomu už kiek??

Neįdomu pasidarė žiūrėti dergimąsi.
2018-12-29 01:12
lietuvis
Ulanovas sulosia kas 5 rungtynes...kam ji laiko trepsi ,trepsi ,net vidurius susuka:))...zaidejai sedi ,o klipatos losia ...negi 2 ar 3 pries 5 losdami ,gali islost ...karoce nebeverta ziuret ...jiems su pabybiskio zaria tik lost:))
2018-12-29 01:09
Žaidi eurolygoje - renki komanda eurolygos lygio, čia dauguma čempionų lygai skirti žaidėjai surinkti, Walkup, wolton, Kas čia per žaidėjai? Birutis lkl tik tinkamas, Jokubaitis ateitį bus perspektyvus, jei žais ir tobulės, Milaknis jau per senas, jankis ir Kavaliauskas traumų maišai paliko, Westerman visada traumų maišas buvo, o likę pusę bėdos,vot ir turim rezultatą, dar gerai, kad tiek sugebėjo laimėti su tokia tragiška sudėtimi... Net ryto sudėtis solidžiau už žalgirio atrodo, net neabejoju, kad jie mes rimtą iššūkį finale žalgiriui, o gal net ir laimės... Gero vakaro
2018-12-29 01:04
nemeluosiu
toks jausmas, kad galejo sulauzyt ta gran canaria bet patys nelabai norejo. tik pasiveja ir nustoja zaisti. sustoja kai pasiveja arba kai gali pradet triuskint. nebuvo nei karto kad ateitu sulestu ir isetu, viskas per kancias pastoviai eina. realiai perdaug tasku isdalinta pirmam rate. beveik su visais pagrindiniais konkurentais zais isvykoj, o namuose liks tie kurius daug maz visi turetu aplost. barsa, chimki, bayern, canaria, taspats cska neisnaudoti sansai pirmam rate, ju ryskiai perdaug.
2018-12-29 01:01
dakota
pralaimejo zlagiris 15 vieta ACB uzimanciai komandai...
2018-12-29 00:54
leolenis
siu metu komplektacija labai prastas darbas,nesimato jokio potencialo,geriau jokubaiciui duotu daugiau grajint,kurybingas bachuriukas.
Kaip
Šūdinos spalvos apranga, apgailėtina, kaip ir pats žaidimas.
2018-12-29 00:52
Nusivylęs :(
Ateis kita savaitė ir vėl ta pati dainelė bus, tas traumuotas ir t.t, olybet prognazuoS cska pergalę, kur ir taip aišku, kad gausim, net teorinių šansų neturim bent top 8 būti, kiekvieną sezoną tas pats, kaip nėrą metiku taip nėra, išskyrus Grigoni ir Milaknį, veteranų pilna, iš kurių naudos jokios, kurie traumuoti tik, eurolygą tik turtingiems, o žalgiriui per sunku su tokiu biudžetu, vieną kartą sukūrė stebuklą ir viskas, daugiau jo nebus
2018-12-29 00:49
vacys
orbitrai papirkti buvo
2018-12-29 00:47
Vienos iš tų rungtynių,kai Žalgiriui beveik nieks nesisekė.Puolime kažkoks chaosas,trūko Leo ramybės.Gynyboje visai nespėta su Kanarų greičiu,kurie užbėgiojo mūsiškius.Waltonas,Birutis neblogai pradėjo,bet galiausiai ir jie buvo išjungti.Liūdniausia,kad prasčiausias puolimas pademonstruotas prieš daugiausiai taškų praleidžiančią komandą.Svarbus taškas prarastas,antram rate jų gali trūkti.Labai gaila tikrai.
2018-12-29 00:44
Aha
Kazkaip turejau itarima, kad ta Leo trauma paveiks komanda kaip koks nokdaunas. Visi atrode kaip slapiu maisu trenkti. Kas is esmes yra pilnai suprantama. Tik dabar visai nesinori galvot apie varzovus, su kuriais reiks zaist sausi...
2018-12-29 00:39
leolenis
po tokiu anti krepsinio rungtyniu jaskai tureciau nemazai klausimu,nes zaidejai uzlosia kai prasideda aikstelej presingai,bardakas,normaliai jie net ikase neziuri kol neispyldis derinio....graudu ziureti toki anti zaidima....
2018-12-29 00:37