Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Fenerbahče“ laimėjo 11-ąjį kartą iš eilės ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje

• Pergalę lėmė Luigi Datome dvitaškis su pražanga, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 6,6 sek.

• Stambulo ekipą mačą baigė 8 taškais be atsako. Prieš tai „Real“ buvo surinkę 9 taškus iš eilės

• Trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvytas Sergio Llullas

• Abiem komandoms tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės

Luigi Datome pelnė du taškus su pražanga iki mačo pabaigos likus žaisti 6,6 sekundes ir jo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (14-1) ekipa aukštai iškelta galva baigė pirmąjį Eurolygos ratą.

17
20
7
75%
6/8

Praėjusio sezono finalininkų dvikovoje Željko Obradovičiaus auklėtiniai namie 65:63 (22:12, 10:20, 16:12, 17:19) nugalėjo Madrido „Real“ (12-3) ir taip savotiškai revanšavosi už nesėkmę Belgrade prieš pusmetį.

„Fenerbahče“ ekipai tai buvo 11-oji iš eilės pergalė Eurolygoje, po kurios ji, įpusėjus reguliariajam sezonui, artimiausius persekiotojus lenkia dviem pergalėmis.

Šį kartą dėl pergalės teko paprakaituoti labiau nei bet kada per šią laimėjimų seriją.

Madrido klubas ketvirtajame kėlinyje pelnė 9 taškus be atsako ir po Facundo Campazzo tritaškio įgijo didžiausią persvarą rungtynėse – 63:57. Visa tai jie padarė be Sergio Llullo, kuris trečiajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės dėl techninės pražangos. Pirmajame kėlinyje jis buvo gavęs nesportinę pražangą.

„Fenerbahče“ viltis atgaivino Marko Guduričius, smeigęs tritaškį, likus žaisti 1 min. ir 43 sek., bei sumažinęs atsilikimą iki trijų taškų.

Abi komandos tada apsikeitė netaikliais metimais, kol Jano Vesely dėjimas, sugavus ore pakibusį kamuolį po netaiklaus Guduričiaus metimo, dar labiau priartino šeimininkus – 62:63, likus žaisti 34 sek.

Po minutės pertraukėlės „Real“ metimą patikėjo Walteriui Tavaresui, tačiau šis nepataikė, ir Datome ėmėsi atsakomybės į savo rankas. Jis prasiveržė po krepšiu ir pelnė du sudėtingus taškus kaire ranka, tuo pačiu dar išprovokuodamas Anthony Randolpho pražangą.

Daugiausia pataiko: Facundo Campazzo

Po minutės pertraukėlės Datome pataikė ir baudą, o per visą aikštę su kamuoliu nuskuodęs Campazzo nepataikė bei pilnutėlė „Ulker“ arena triumfavo.

Abiem komandoms tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės.

„Fenerbahče“ yra taikliausiai tritaškius metanti Eurolygos komanda, iki šio mačo juos realizavusi 45,8 proc. taiklumu, tačiau šį kartą pataikė vos 6 tolimus metimus iš iš 26 (23,1 proc.).

„Fenerbahče“: Luigi Datome 17 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Janas Vesely 13, Marko Guduričius 11, Ali Muhammedas 10.

„Real“: Rudy Fernandezas 12, Anthony Randolphas ir Jaycee Carrollas po 11.

2018-12-29 00:09
asas
teisejai wow!!
2018-12-28 23:01
Net keista,kad taip gerai puolančios komandos sukrapštė tik tiek taškų.Feneras išvis tik 9 perdavimus atliko,bet vistiek laimėjo.O Llullas kol kas kaip nesavas.Išėjus Dončičiui turėjo tapti lyderiu,bet kol kas jam sezonas sunkiai einasi.Pats Realas taip pat gana dažnai klumpa.
2018-12-28 21:51
Ai visgi raso, kad pries tai gavo nesportine lullas, tai kaip ir viskas desninga
2018-12-28 21:50
Joo, ir dar ta kamuoli kai nusviede tai nusviede ne belekur o saviskiui, tai cia neturejo duot technines. Nebent buvo didelis ikarstis ir del to dave antra technine. Nemaciau ar jis gavo 1 technine pries tai ar ne?
2018-12-28 21:40