Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta
  • Miuncheno „Bayern“ namuose 93:88 įveikė Podgoricos „Budučnost“

• Antrajame kėlinyje Vokietijos klubas atsiliko 21:38

• Pralaimėtojų gretose debiutavęs 19-metis Goge Bitadze pelnė 17 taškų

Miuncheno „Bayern“ (8-7) antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namuose 93:88 (14:21, 24:28, 27:21, 28:18) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (3-12).

21
20
57%
4/7
67%
4/6

Antrojo kėlinio viduryje po Goga Bitadzes taškų svečiai užtikrintai pirmavo 38:21, o situacija nesikeitė iki pat trečiojo ketvirčio vidurio.

Vis tik tuomet Braydonas Hobbsas smeigė du tritaškius iš eilės, Nihadas Dedovičius pridėjo dvitaškį ir šeimininkų deficitas sumenko iki 7 taškų (52:59). Apsukų nemažinęs „Bayern“ dar prieš ketvirtojo kėlinio pradžią savo atsilikimą sumažino iki 5 taškų – 60:65.

Lemiame ketvirtyje bavarai toliau sėkmingai mažino deficitą, kol galų gale persvėrė rezultatą, o lemiamą smūgį sudavė mačo pabaigoje. Danilo Barthelas realizavo baudų metimus, Dedovičius pelnė taškus su pražanga ir iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Bayern“ įgijo 8 taškų pranašumą (92:84).

Nugalėtojus į pergalę vedė Derrickas Williamsas, kuris pelnė 21 tašką (4/7 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose sėkmingai debiutavo 19-metis gruzinas Goga Bitadze. 211 cm ūgio centras per 23 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 7/9 baudų metimų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 4 metimus, išnaudojo leistinų pražangų limitą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Bayern“: Derrickas Williamsas 21 (4/6 trit.), Braydonas Hobbsas 14 (4/5 trit.), Danilo Barthelas 12.

„Budučnost“: Norrisas Cole‘as 27 (11/14 dvit.), Goga Bitadze 17 (5/9 dvit.), Nemanja Gordičius 10.

2018-12-29 10:39