• „Pacers“ iškovojo lengvą pergalę, o Domantas Sabonis prie jos prisidėjo 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių

• Tai – 15-asis jo dvigubas dublis, o pagal šį rodiklį lietuvis pirmauja tarp NBA atsarginių

• Antrajame kėlinyje Sabonis pasižymėjo reidu per visą aikštelę ir dėjimu

• „Pacers“ gruodį laimėjo 11 rungtynių iš 14, o tai – geriausias rezultatas NBA

Domantas Sabonis surinko 15-ąjį šį sezoną dvigubą dublį ir jo vedama Indianos „Pacers“ (24-12) neturėjo problemų su Detroito „Pistons“ (16-17), NBA rungtynėse namie ją įveikdama 125:88 (32:21, 26:24, 33:24, 34:19).

19
29
100%
2/2
2

Nuo suolo pakilęs lietuvis per beveik 26 minutes surinko 19 taškų (8/12 dvit.,  3/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Pagal dvigubų dublių skaičių jam šį sezoną tarp atsarginių NBA žaidėjų nėra lygių.

Sabonis įprastai sau dominavo baudos aikštelėje, tačiau antrajame kėlinyje pasižymėjo ir įspūdingu reidu per visą aikštę. Niekas jo nepasitiko net perėjus vidurio liniją ir lietuvis ataką pabaigė lengvais taškais.

„Pistons“ priekinės linijos krepšininkai sužaidė žemiau savo galimybių. Blake’as Griffinas pasižymėjo 18 taškų ir 7 atkovotais kamuoliais, o Andre Drummondas pelnė 12 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Pacers“ pratęsė puikų  pasirodymą gruodžio mėnesį, kurį jie turi geriausią rezultatą lygoje (11-3). Apskritai, „Pacers“ rezultatas (24-12) yra trečias geriausias NBA.

Šį kartą pergalės pasiekti nesutrukdė nė tai, kad ne pačias geriausias rungtynes sužaidė Victoras Oladipo, pelnęs 7 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, bet pataikęs vos 2 metimus iš 9.

„Prieš tai žaisdami be Vico, mes pataisėme savo žaidimą. Pernai be jo nežaisdavome taip gerai, todėl šiemet iškėlėme sau užduotį pasitempti. Dabar rungtyniaujame netgi geriau“, – sakė Darrenas Collisonas.

Oladipo mėnesio pradžioje negalėjo žaisti dėl traumos, tačiau be jo „Pacers“ laimėjo ketverias iš penkerių rungtynių.

„Pacers“: Domantas Sabonis (12 atk. kam.) ir Darrenas Collisonas (7/7 metimai, 7 rez. perd.) po 19, Thaddeusas Youngas ir Mylesas Turneris po 17, Bojanas Bogdanovičius ir Dougas McDermottas po 12, Tyreke’as Evansas 10.

„Pistons“: Blake’as Griffinas 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Luke’as Kennardas 14, Reggie Bullockas 13, Andre Drummondas 12 (12 atk. kam.).

2018-12-29 13:26