• „Rytas“ 89:82 nugalėjo „Pieno žvaigždes“
  • Vilniečių gretose rezultatyviausias buvo Rokas Stipčevičius, surinkęs 16 taškų
  • Jay Threattas Pasvalio komandoje pelnė 21 tašką ir surinko 21 naudingumo balą

• Dainius Adomaitis, po Žygimanto Skučo ir Martyno Echodo apsistumdymo, užsidirbo techninę pražangą

Vilniaus „Rytas“ (12-4) po permainingos kovos LKL čempionate namuose 89:82 (23:21, 23:27, 23:15, 20:19) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus (7-9).

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje. Šeimininkai po Žygimanto Skučo dvitaškio turėjo tik vieno taško persvarą (64:63), tačiau ketvirtojo ketvirčio pradžioje jau turėjo dviženklę persvarą (76:65).

Svečiai dar bandė gelbėtis ir po Karolio Petrukonio dvitaškio sumažino atsilikimą iki vienženklio (75:83), o prasidedant paskutinei minutei Jay Threattas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 7 taškų (79:86), tačiau Eimantas Bendžius kitoje atakoje įtvirtino vilniečių pergalę (89:79).

Dvikovoje netrūko aistrų. Dar pirmoje rungtynių dalyje Skučas po pražangos prieš Dominique‘ą Suttoną stumtelėjo amerikietį, o į „Pieno žvaigždžių“ puolėjo provokacijas Dainius Adomaitis teisėjų paprašė atkreipti dėmesį.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Martynas Echodas atsidūrė ant parketo kartu su Skuču, o šių žaidėjų konfliktai nesibaigė ketvirtajame kėlinyje. Prasidėjus paskutinei mačo minutei po dar vieno susistumdymo tarp šių dviejų žaidėjų neišlaikė Adomaičio nervai – treneris užsidirbo techninę pražangą.

Naujausias „Ryto“ pirkinys Artsiomas Parachouskis per 20 minučių pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Į aikštę Pasvalio gretose sugrįžo naudingiausias ir rezultatyviausias LKL žaidėjas Emmanuelis Omogbo. Vidurio puolėjas, kuris dėl pėdos traumos nerungtyniavo nuo lapkričio 18-osios, per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir mačą baigė su neigiamu naudingumo balų skaičiumi (-1).

„Rytas“: Rokas Stipčevičius 16 (4/5 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), D.J. Seeley ir Martynas Echodas po 14, Arnas Butkevičius 13 (21 naud. bal.), Artsiomas Parachouskis 12.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 21 (21 naud. bal., 5 kld.), Dagoberto Pena 17 (5/8 trit.), Tomas Lekūnas 16, Yannickas Franke 10.

Trenerių komentarai:

1 2 3 4  »
2018-12-30 14:31
Ernestas
Kad skucas zaisti nemoka cia jau senai aisku visiems, bet kad echodas tuo paciu keliu kaip skucas eina.... su nervais jiems negerai ar tiesiog profesionalumo truksta ? per aukstas lygis LKL ?
2018-12-30 02:54
Mldc Skucas, va toks krepšinis turi būti, su tikra kova, o db jau kaip bobų kasis baigia palikti .
2018-12-30 01:27
Realus
Jo vr, bet tai jau gili istorija. Aisku galima praeitimi gyventi. Kiti jau net neprisimena ju po tiek padlknimu.
2018-12-30 00:15
VR
Nieko cia rimto buvo idomiau kai LR su Zavu,Stepu ir Joma ZK sparde.
2018-12-29 21:38
ttd
Skucas tai ivaizdis sukuosena - last chrystmas aj brekju a leg bet very next sekond aj have a technike
2018-12-29 21:03
to Kardas
Kur koks apmaudas? Kad jus astuoni sezonai sedite mesle? Kazkaip uzmirsti ka tavo raudona prostitute nuveike per paskutinius keleta metu.
2018-12-29 20:48
Kardas
Tai vis dar liejat apmauda zalbajobai :-D
2018-12-29 20:45
BigDickPlay
Sako eiline pliucha :D Zalgiriui vapshe dzin tas rytas ir jo rungtynes, cia rytfaniam laime kai pralaimi zali, zaliem nera skirtumo rytas neptunas ar pasvalys laimi ar pralaimi :D
2018-12-29 19:49
Socrates
Pasiseke raudonpadliniams kad teisejai istrauke. Butu raudona sliuxa sedejusi jau su penktu pravalu siame sezone.
2018-12-29 19:47
19gaga
eiline pliuxa zalfaniams, dar nespeje atsiagaut po vakarykstes pliuchos, siandien dar viena pliucha
2018-12-29 19:39
Visai neblogos rungtynės,pagarba Pasvaliui,kad sukovojo iki galo.Tiesiog 4 kėl.teisėjai per daug išmušė iš vėžių,kurių keistų švilpukų buvo.Ir lyderiai pavargo galiausiai.Tačiau Threattas su Pena parodė,kad su jais neprašauta,puikiai sužaidė.Ir aišku Skučas,kaip gi be jo bairių. :-) Dar spėju ne kartą apie jį išgirsim.Bet pasveikus visiems PPŽ žaidėjams,komanda gali ir dėl 4 v.pakovot,nes Kabelis į rimtą duobę pateko.
2018-12-29 19:37
Gaila Skuco. Galejo ne tik Atchoda, bet ir Adomaiti sutraumuoti. O siaip nieko naujo. Raudona padla ir telieka raudona padla. Neveltui tiek metu degraduoja iki bronzinio gaydino.
2018-12-29 19:31
Dilmah
dramai......

nieko pienas Rytui nemetė, nekliedėk! Tris kėlinius kaimiečiam davė pažaist, o po to ketvirtam uždusino! Taip daro visi didingi klubai, nes jų laukia Partizanas! Taupo jėgas!
2018-12-29 19:30