Nuotr. AP – Scanpix
  • „Rockets“ svečiuose 108:104 įveikė „Pelicans“

• Jamesas Hardenas pelnė 41 tašką ir atkovojo 9 kamuolius

• Hjustono komandos žvaigždė trečiąsyk paeiliui pasiekė 40-ies pelnytų taškų ribą

Hjustono „Rockets“ (20-15) žvaigždė Jamesas Hardenas tampa nesustabdoma jėga. Gynėjas pelnė 41 tašką ir atvedė savo komandą į pergalę Naujajame Orleane 108:104 (30:20, 23:30, 24:26, 31:28) prieš vietos „Pelicans“ (16-21).

41
35
41%
7/17
100%
14/14

Hardenas per 37 minutes pataikė 3 iš 8 dvitaškių, 7 iš 17 tritaškių, 14 iš 14 baudų, atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 kartus prasižengė ir 7 sykius suklydo.

Jis tapo pirmuoju krepšininku po legendos Oscaro Robertsono, kuriam pavyko penkeriose rungtynėse paeiliui pelnyti mažiausiai 35 taškus ir išdalyti po 5 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ lyderis 26 taškus surinko dar pirmoje susitikimo dalyje, o 40-ies taškų ribą pasiekė trečiose rungtynėse iš eilės.

Paskutiniame susitikime 48 taškus įmetusi ir sezono rekordą pasiekusi „Pelicans“ žvaigždė Anthony Davisas pasirodė vangiai. Pirmoje dvikovos pusėje jis išmetė tik penkis metimus, o rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 22 taškus.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Rockets“ persvara siekė tik tašką – 77:76, bet tuomet svečiai laimėjo atkarpą 10:1 ir įgijo dviženklę persvarą – 87:77. Po Hardeno tritaškio ketvirčio viduryje Teksaso klubas buvo priekyje 101:86.

Visgi tada rankų nenuleidusi „Pelicans“ atsakė galingu spurtu 12:0 ir prieš prasidedant paskutinei minutei priartėjo 101:98. Trys taškai komandas skyrė ir likus žaisti 19,5 sekundės, bet pražanga sustabdytas P.J. Tuckeris prie baudų metimų linijos neklydo, Julius Randle'as suklydo ir Hardenas dviem baudomis įtvirtino ketvirtąją „Rockets“ pergalę iš eilės – 108:104.

„Pelicans“: Julius Randle'as 23 (11 atk. kam.), Anthony Davisas 22 (11 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as 21, Jrue Holiday 20 (9/20 metimai, 9 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (9 atk. kam., 7 kld.), Ericas Gordonas 21, Danuelas House'as 15, Austinas Riversas 10 (2/8 trit.).