• „Warriors“ išvykoje 115:105 palaužė „Trail Blazers“ ir atkeršijo už pralaimėjimą ketvirtadienį

• Damianas Lillardas pelnė 40 taškų, iš kurių 20 surinko trečiajame kėlinyje

• 32 taškus įmetęs Klay Thompsonas kameros operatoriaus buvo užfiksuotas besikalbantis su ranka

• Po rungtynių broliai Curry apsikeitė marškinėliais

Užtikrintai krepšį atakavęs Klay Thompsonas pelnė 32 taškus, Stephenas Curry ir Kevinas Durantas surinko po 25, o jų vedama „Golden State Warriors“ (24-13) pasiekė revanšą.

32
28
80%
4/5
4

Steve'o Kerro auklėtiniai svečiuose 115:105 (30:27, 28:23, 35:33, 22:22) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (20-16), kuriai ketvirtadienį pralaimėjo po lemiamo Damiano Lillardo metimo (109:110).

Tuo pačiu „Warriors“ laimėjo po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir išvengė antros trijų nesėkmių serijos šiame sezone.

Po dvikovos broliai, Sethas ir Stephenas, Curry viduryje aikštės apsikeitė marškinėliais. „Blazers“ atstovaujantis Sethas, pakilęs nuo suolo, šiame susitikime per 16 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai).

Pusę taškų trečiajame kėlinyje pelnęs Lillardas iš viso surinko 40 taškų (8/10 dvitaškiai, 6/13 tritaškiai, 6/7 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius bei 3 sykius suklydo.

Rezultatyviausiai „Warriors“ gretose pasirodęs Thompsonas operatorių buvo užfiksuotas besikalbantis su ranka. Po vieno iš epizodų NBA čempionų snaiperis pakėlė ranką prieš save ir tarė: „Aš tavęs pasiilgau.“

Jis per 34 minutes pataikė 8 iš 16 dvitaškų, 4 iš 5 tritaškių, 4 iš 4 baudų bei atkovojo 4 kamuolius.

Rungtynes sulig antrojo kėlinio sirena baigėsi „Warriors“ puolėjui Andrei Iguodalai, kuris pasibaigus laikui sviedė kamuolį į tribūnas. Epizodą vėliau peržiūrėjusi arbitrų komanda pagal reglamentą jam skyrė dvi technines pražangas, kurios automatiškai konvertavosi į diskvalifikacinę pražangą.

„Warriors“ dviženklę persvarą turėjo prasidėjus ketvirtajam kėliniui (93:83), tačiau antroje ketvirčio pusėje po Maurice'o Harklesso dėjimo šeimininkai sumažino atsilikimą iki 98:105. Durantas kitoje atakoje atsakė dviem taškais, Al-Farouqas Aminu pataikė dvi baudas ir tuomet „Blazers“ beveik pusantros minutės nepelnė nė taško.

Per šią atkarpą Portlando ekipos strategas Terry Stottsas užsidirbo techninę pražangą bei šešis taškus iš eilės surinkęs Curry sugrąžino čempionams pergalingu tapusį dviženklį pranašumą – 113:100.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40, Jusufas Nurkičius 21 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), C.J. McCollumas 14.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 32 (4/5 trit.), Stephenas Curry (8 rez. perd.) ir Kevinas Durantas – po 25, Kevonas Looney 12.