• „Nuggets“ svečiuose 122:118 nugalėjo „Suns“

• Jamalas Murray pataikė 9 iš 11 tritaškių ir surinko 46 taškus

• Penktadienio susitikime jis patempė čiurną, bet rado būdą, kaip įspūdingai sužaisti nepaisant skausmų

• „Nuggets“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 22 taškų persvara

Penktadienio rungtynėse čiurną timptelėjusiam Jamalui Murray šis sužeidimas nesutrukdė surengė įspūdingą pasirodymą lygiai po paros laukusiose rungtynėse.

46
45
82%
9/11
54%
7/13

Denverio „Nuggets“ (23-11) gynėjas pataikė 9 tritaškius ir nutiesė savo komandai kelią į pergalę Finikse 122:118 (36:16, 26:33, 28:29, 32:40) prieš „Suns“ (9-28).

Murray rungtyniavo 40 minučių, iš viso pelnė 46 taškus (7/13 dvitaškiai, 9/11 tritaškiai, 5/6 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, 5 kartus suklydo, 2 sykius ir surinko 45 naudingumo balus.

„Bandžiau daug nejudėti, labiau pasitikėjau savo metimu“, – kalbėjo su sužeista čiurna žaidęs Murray.

„Nuggets“ dominuoti pradėjo nuo mačo pradžios, kai pirmąjį kėlinį laimėjo 36:16. Ketvirtojo kevirčio pradžioje šeimininkų persvara pasiekė 22 taškus (100:78), o „Suns“ buvo labai arti to, jog ją visiškai panaikintų.

„Suns“ iš pradžių surinko 8 taškus be atsako, vėliau spurtavo 10:2 ir priartėjo 104:111. Prasidėjus priešpaskutinei minutei, Mikalas Bridgesas smeigė tritaškį ir komandas teskyrė 3 taškai (110:113).

Bet tada Murray realizavo baudas, Nikola Jokičius pataikė dvitaškį ir greitai stabilizavo padėtį (117:110).

Jokičius per 38 minutes pelnė 23 taškus (8/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir įsirašė 33 naudingumo balus.

„Suns“: Deandre Aytonas 33 (14 akt. kam.), Devinas Bookeris 27 (8 rez. perd.), T.J. Warrenas 22, Mikalas Bridgesas 17.

„Nuggets“: Jamalas Murray 46 (16/24 metimai, 8 rez. perd.), Nikola Jokičius 23 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Malikas Beasley 15, Juanas Hernangomezas 10 (9 atk. kam.).