Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Toliau be pralaimėjimų Vieningoje lygoje žygiuoja Maskvos CSKA (11-0) klubas, kuris šįkart svečiuose 85:80 (19:20, 28:20, 23:17, 15:23) palaužė Donaldo Kairio treniruojamus Talino „Kalev“ (5-6) krepšininkus.

Daugiausia pataiko: Sergio Rodriguez

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai sužaidė itin prastą ketvirtąjį kėlinį, kurį pralaimėjo 15:23, o iki mačo pabaigos likus minutei, CSKA pranašumas tesiekė 4 taškus (82:78).

Vis tik Othello Hunteris be klaidų realizavo baudų metimus, dar vieną metimą pridėjo Danielis Hackettas ir svečiai išsaugojo turėtą pranašumą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Sergio Rodriguezas, kuris per 27 minutes pelnė 26 taškus (2/4 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 1/4 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

„Kalev“: Chavaughnas Lewisas 16, Janari Joesaaras 14, Kristjanas Kanguras 12.

CSKA: Sergio Rodriguezas 26 (7/13 trit.), Nando De Colo 14, Alecas Petersas 10.

2018-12-30 21:14