• „Magic“ namuose 109:107 palaužė „Pistons“

• Rungtynių herojumi tapo Evanas Fournieras, pataikęs dvitaškį su sirena ir taip išplėšęs pergalę šeimininkams

• Fournieras susitikimo metu surinko 13 taškų ir 11 naudingumo balų

• Orlando ekipą į priekį vedė Nikola Vučevičius, pelnęs 22 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir taip surinkęs 30 naudingumo balų

Evanas Fournier per 2,5 sekundės sugebėjo atrasti galimybę prasiveržti į laisvąją dešinę pusę ir išmesti „floaterį“ nuo baudos metimo linijos, kuris dėjo kirtį įtemptų rungtynių pabaigoje.

26
30
100%
10/10
57%
4/7

Prancūzo atstovaujamas Orlando „Magic“ (16-19) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače namuose 109:107 (31:21, 31:38, 23:24, 24:24) palaužė svečius iš Detroito – „Pistons“ (16-18) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Fournier rungtynių metu pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei taip surinko 11 naudingumo balų.

Iki rungtynių pabaigos likus 2,5 sekundės rezultatas buvo lygus 107:107. Po šeimininkų ekipos minutės pertraukėlės grįžusios komandos ėmė rikiuotis lemiamai atakai. Teisėjui padavus kamuolį, Orlando komandos baudos aikštelėje krepšininkai ėmė keistis užtvaromis, o iš vienos už jų išniro Fournier.

Aaronas Gordonas, buvęs už šoninės linijos, perdavė prancūzui kamuolį visai netoli savęs, tačiau šis nėrė į dešinę pusę, prasiveržė arčiau krepšio, už nugaros palikdamas „Pistons“ gynėją Stanley Johnsoną, ir išmetė dvitaškį viena ranka, kitaip vadinamą „floateriu“. Metimas buvo taiklus, o „Amway“ arena pakilo iš savų vietų – Fournier dėjo tašką ir išplėšė pergalę.

Naudingiausiai „Magic“ gretose žaidė ir ekipą į priekį vedė Nikola Vučevičius, uždirbęs dvigubą dublį. Krepšininkas per 34 minutes pelnė 22 taškus (10/13 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, taip surinkdamas 30 naudingumo balų.

„Magic“: D.J. Augustinas 26 (8 rez. perd.), Aaronas Gordonas (10 atk. kam.) ir Nikola Vučevičius (11 atk. kam.) po 22, Evanas Fournier 13 (5 atk. kam.), Terrence'as Rossas 9 (9 atk. kam.).

„Pistons“: Luke'as Kennardas 16 (6 atk. kam.), Reggie Bullockas ir Blake Griffinas po 15, Andre Drummondas 14 (15 atk. kam.), Reggie Jacksonas 11 (5 atk. kam.), Bruce'as Brownas 10.