Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Traumuotas, išbarstęs taškus, su neigiamu pergalių-pralaimėjimų santykiu ir keliais vietos aikštėje vis dar ieškančiais krepšininkais. Ir tuo pačiu – besisukiojantis aplink aštuntąją vietą, demonstruojantis atkrintamųjų vertą puolimą ir gynybą bei turintis tvirčiausią palaikymą tribūnose. Toks Kauno „Žalgiris“ buvo pirmajame Eurolygos rate.

Ko galima tikėtis šią savaitę, iškart po Naujųjų metų startuojančiame antrajame rate? Tinklalapis „BasketNews.lt“ apžvelgia „Žalgirio“ situaciją.

Traumos

Galbūt Pauliui Motiejūnui jau vertėtų užpirkti mišias kurioje nors Kauno bažnyčioje. Kai paskutinėse 2018 metų rungtynėse Kauno sporto halėje ant atsarginių suolo penki „Žalgirio“ krepšininkai atsisėdo su pilkais džemperiais, o ne žaliomis sportinėmis aprangomis, tai buvo liūdnas vaizdelis. Vienas po kito pastaruoju metu iš rikiuotės krentantys žaidėjai kelia rimtą susirūpinimą „Žalgirio“ trenerių štabe.

Vakar mačui neregistruoti buvo Leo Westermannas (meniskas), Paulius Jankūnas (kirkšnis), Antanas Kavaliauskas (pilvo raumuo), Nate’as Woltersas (čiurna) ir Marius Grigonis (kirkšnis). Jie čia išvardinti maždaug taip, kiek nerimą kelia jų būklė – nuo blogiausios situacijos iki geriausios.

Aiškiausia ir tuo pačiu liūdniausia padėtis šiuo metu yra su Westermannu. Jis praėjusį trečiadienį treniruotės metu pajuto skausmą kelyje ir kitą dieną paaiškėjo, kad patyrė dešiniojo menisko traumą, dėl kurios, anot klubo pranešimo, nerungtyniaus mažiausiai 4-6 savaites. Žodis „mažiausiai“ čia yra esminis ir visai neguodžiantis. Tai reiškia, kad jo nereikia tikėtis anksčiau nei po 6 savaičių, taigi geriausiu atveju jis į aikštę sugrįš vasario antroje pusėje.

Menisko traumos ir jų operacijos savaime nėra sudėtingos. Yra buvę atvejų, kai krepšininkai ar futbolininkai žaisdavo praėjus vos 24 valandoms po tokios operacijos. Visa paslaptis čia slypi tame, ką gydytojai randa operuojant meniską. Jeigu tai tik menisko atplaiša, kuri iš karto pašalinama, tai nieko rimto. Bėda ta, kad taip būna labai retai – dažniausiai chirurgai randa ir pažeistą kelio kremzlę, kuri operacijos metu taip pat „patvarkoma“. Nuo to, koks rimtas būna įsikišimas į kremzlę ar kitus audinius, ir priklauso gijimo laikas.

Dešinysis Leo kelis jau buvo operuotas ir šiuo atveju „mažiausiai 4-6 savaitės“ reiškia, kad chirurgų įsikišimas buvo didesnis nei tik operuojant meniską, bet tuo pačiu ir ne toks didelis, koks grėstų rimtų kelio traumų atvejais.

Per artimiausias 6 savaites „Žalgiris“ sužais aštuonerias Eurolygos rungtynes ir visose jose teks verstis be geriausio savo kūrėjo. Koks jis yra svarbus, pademonstravo dvejos rungtynės prieš pat prancūzui patiriant traumą.

Į Stambulo „Daruššafaka“ krepšį jis įskraidino pergalingą tritaškį, o mače su Tel Avivo „Maccabi“ ketvirtajame kėlinyje smeigė tris tritaškius ir taip atgrasė Izraelio klubą nuo minčių apie šturmą.

Tolimus metimus šį sezoną Leo metė įspūdingu 47,2 proc. taiklumu (17/36) ir į „Žalgirio“ žaidimą įnešė taip šiemet trūkstamo aikštės išplėtimo.

Leo mirtinai pavojingas buvo dešiniajame aikštės krašte, kuriame tritaškius metė fantastiniu 61,5 proc. taiklumu (8/13). Keisčiausia tai, kad visa „Žalgirio“ komanda iš čia meta kur kas prasčiau (32,4 proc.) nei iš likusių aikštės vietų.

Leo taiklumas:

„Žalgirio“ taiklumas:

Žiūrint į plikus skaičius, Westermannas Eurolygoje atlikdavo mažiau rezultatyvių perdavimų (2,4) nei Derrickas Waltonas (2,8) ar Nate’as Woltersas (5,3), bet būtent dėl savo gebėjimo pataikyti tritaškius jis darėsi pavojingiausiu „Žalgirio“ kūrėju. Taip, Leo vis dar trūko greičio, rizikingais perdavimais jis prarasdavo per daug kamuolių (vid. 1,9 klaidos, daugiausia komandoje) tačiau pasitikėjimo savimi ir krepšinio IQ atžvilgiu jis buvo didžiausias „Žalgirio“ ginklas. Dabar to ginklo nebus kurį laiką ir tai bus labai skaudi netektis.

Kai sekmadienį prieš rungtynes treneris Šarūnas Jasikevičius pasisveikino su ant suolo sėdinčiu Westermannnu, jie tiesiog paspaudė rankas ir pasižiūrėjo vienas kitam į akis. Įprastai Šaras ar Leo nepraleidžia progos vienas kitam numesti kokį juokelį, tačiau šį kartą nebuvo ištartas nė vienas žodis. Tas žvilgsnis pasakė daugiau nei galėjo pasakyti bet koks žodis.

Iškritus Leo, daugiau atsakomybės teks Woltersui, Waltonui ir Rokui Jokubaičiui. Pastarasis buvo vienintelis, gavęs pagiriamąjį žodį po skaudaus pralaimėjimo Las Palme, tačiau užkrauti pernelyg daug lūkesčių ant šio žaidėjo pečių nereiktų. Jeigu Jokubaitis sugebės per 5-7 minutes išpildyti jam skiriamus vaidmenis, tai bus geriausias pagrindas ir jo ateities karjerai, ir „Žalgirio“ rezultatams.

Wolterso galimybės taip pat puikiai žinomos. Tiesioginiams oponentams jis yra sunkiai sulaikomas vienas prieš vieną, o įsiveržęs į baudos aikštelę įžaidėjas yra toks pat pavojingas kaip kur kas aukštesni krepšininkai. Per 12 žaistų rungtynių Woltersas iš baudos aikštelės išmetė net 86 metimus (vid. 7,2 per rungtynes) ir pataikė 53 (4,4). Tai – 61,6 proc. taiklumas. Neeilinis efektyvumas.

Wolterso prasiveržimai į baudos aikštelę atveria galimybes kitiems. Jis reikalauja vieno, o kartais ir dviejų oponentų dėmesio, todėl laisvesnių kelių gauna jo komandos draugai.

Su Woltersu, vos tik šis išsigydys čiurną, viskas bus gerai. Didžiausias klaustukas kybo virš Waltono galvos. Las Palme jis pagaliau pademonstravo galįs valdyti komandą ir po ilgosios pertraukos Jasikevičius būtent jam patikėjo pagrindines komandos vadžias. Waltono plius/minus buvo geriausias komandoje (+5), o indėlį atspindėjo ir 11 taškų bei 5 rezultatyvūs perdavimai.

Visgi vėliausiai prie „Žalgirio“ prisijungęs įžaidėjas vis dar dvejoja prieš priimdamas sprendimus, kai laiko abejonėms tokio lygio rungtynėse tiesiog nėra. Netgi vakarykštėse rungtynėse su Prienų „Skycop“ Waltonas nemetė tritaškio, būdamas visiškai laisvas, o po to vaikiškai suklydo nusimesdamas kamuolį Aaronui White’ui į kojas, kai šis mažiausiai tikėjosi perdavimo.

Būti įžaidėju Jasikevičiaus komandoje yra sunkiausias darbas ir akivaizdu, kad Waltonas su tuo dar nesusitvarko. Iškalbinga yra ir ši Oriolo Pauli pastaba komandos draugams per minutės pertraukėlę Las Palme: „Jis (Waltonas) visada nori perduoti kamuolį. Jeigu jis meta, turi jį blokuoti.“

Waltonas turi atrasti balansą tarp atakavimo ir komandos draugų paieškos. Per paskutines kelias LKL ir Eurolygos rungtynes jis pademonstravo turįs puikų aikštės matymą, kai įkirtęs į baudos aikštelę pritraukdavo varžovų gynybą ir rasdavo laisvą aukštaūgį, tačiau tai turi nutikti dažniau. Galbūt niekas to nesitikėjo prieš porą mėnesių, tačiau artimiausiu metu Waltonas „Žalgiriui“ bus gyvybiškai svarbus.

Kalbant apie traumas, „Žalgirį“ neramina Jankūno ir Kavaliausko situacija. Jų negalavimai nėra tokie, kurie ilgam išvestų iš rikiuotės, tačiau abu šiuo metu negali sportuoti su komanda ir tereikia kantriai laukti, kol negalavimai sugis.

Jokio papildymo, „BasketNews.lt“ žiniomis, „Žalgiris“ vietoje traumuotų žaidėjų neieško.

Ulanovo rezervas

Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Sakykime taip – „Žalgiris“ pirmajame Eurolygos rate išsisuko be Edgaro Ulanovo. Taip, jis prisidėjo prie pergalių prieš Atėnų „Panathinaikos“ ir Tel Avivo „Maccabi“, bet apskritai buvo menkai pastebimas puolime, o gynyboje svarbesnes roles turėjo Thomasas Walkupas ir Marius Grigonis.

Praėjusį sezoną buvęs vienas svarbiausių komandos žaidėjų (antras pagal žaistas minutes, trečias pagal naudingumą), šiemet Ulanovas vis dar yra svarbus (trečias pagal žaistas minutes, penktas pagal naudingumą), tačiau to atrodo negana.

Pusę pirmojo rato buvo praleista diskutuojant, kur dingo Ulanovas, o treneris Jasikevičius iš pradžių siuntė užuominomis užkoduotas žinutes, kol galiausiai jas pakeitė atvira kritika.

BasketNews.lt“ žiniomis, Ulanovas kur kas daugiau spaudimo nei anksčiau iš trenerio gauna ir per treniruotes. Pagrindinė trenerio žinutė – vienu brangiausiu klubo žaidėjų tapęs puolėjas turi demonstruoti algą atitinkantį lyderio žaidimą. Būtent tai – atlyginimas – gali būti ta priežastis, kuri sezono pradžioje stabdo Ulanovą.

Praėjusį sezoną pagal uždirbamus pinigus jis buvo klubo hierarchijos apačioje ir tai kažkiek užgavo paties Ulanovo ambicijas. Jis buvo alkanas įrodyti, kad yra vertas daugiau, ir tai padarė.

Vasarą pasirašęs naują, maždaug pusės milijono eurų kontraktą, jis kartu su Brandonu Daviesu ir Pauliumi Jankūnu tapo geriausiai apmokamais „Žalgirio“ krepšininkais. Jeigu Daviesui naujas kontraktas tarsi suteikė sparnus ir nuo balandžio jis savo žaidimą pakėlė į žvaigždės lygį, tai Ulanovo atveju regime priešingą situaciją.

Nereikia galvoti, kad jis nustojo stengtis. Per vasarą Ulanovas ir netapo prastesniu žaidėju. Bet išaugęs pinigų kiekis banko sąskaitoje kažkiek atpalaiduoja bet ką, o išaugę lūkesčiai taip pat gali sukelti skirtingas reakcijas.

Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Iš Ulanovo tikimasi daugiau ir dabar jo veiksmai yra atsidūrę tarsi po didinamuoju stiklu. Kiekvienas prastesnis pasirodymas tampa dvigubai prastas dėl to, kokia alga jam mokama. Lygiai taip pat, kaip pernai kiekvienas geresnis pasirodymas tapdavo dvigubai geras dėl analogiškos priežasties.

Stebint Ulanovą aikštėje, akivaizdu, kad jis nėra toks užtikrintas. Būdamas šalia krepšio, jis šiemet atakuoja netgi geriau (61,5 proc.) nei pernai (55,8 proc.), tačiau tai daro kiek rečiau (2,4 karto šiemet, 2,8 – pernai) ir ženkliai neužtikrinčiau.

Pernai Ulanovo žaidimas nugara buvo tarsi trumpa šachmatų partija. „Žalgirio“ puolėjas nugara gerai jausdavo, koks bus kitas varžovo veiksmas, ir jį apgaudavo tiek atakuodamas savo stipriąja, kaire, ranka, tiek dešine.

Šiemet Ulanovas pernelyg dažnai dvejoja savo dešine ranka. Jis kelis kartus netgi nesisuko į dešinę, nors ten atakuoti buvo kur kas geresnės galimybės, ir vis tiek metė kaire. Tokia dvejonė išlindo net tose pačiose LKL rungtynėse su „Skycop“ ir tai (kaip ir Waltono atveju) rodo didžiulį neužtikrintumą.

Kaip ten bebūtų, norisi tikėti, kad Ulanovas yra didžiausias „Žalgirio“ rezervas antrajame Eurolygos rate. Tereikia nusiraminti ir priimti iššūkį, kuris ateina su didesniu atlyginimu.

Išslydusios pergalės

Daug buvo kalbėta apie tą trijų pralaimėjimų seriją, kai „Žalgiris“ klupo nuo varžovų atsilikdamas vos per vieną metimą. Nors galima sapalioti, kad bendras rezultatas būtų kur kas geresnis, jei ne tokios tų dvikovų baigtys, apskritai „Žalgirio“ situacija žaidžiant atkaklias rungtynes nėra kažkuo išskirtinė.

Rezultatas atkakliose rungtynėse (pasibaigusiose 6 ar mažesniu taškų skirtumu)
 • CSKA 6-3
 • „Fenerbahče“ 6-1
 • „Bayern“ 5-1
 • „AX Armani Exchange“ 5-5
 • „Anadolu Efes“ 4-2
 • „Žalgiris“ 4-4
 • „Real“ 3-3
 • „Gran Canaria“ 2-1
 • „Chimki“ 2-2
 • „Budučnost“ 2-2
 • „Olympiakos“ 2-3
 • „Panathinaikos“ 2-3
 • „Maccabi“ 2-5
 • „Barcaelona“ 1-3
 • „Baskonia“ 1-4
 • „Daruššafaka“ 1-6
Kauno klubas pirmajame rate sužaidė aštuonerias rungtynes, kuriose nuo varžovų atsiliko per du metimus ar mažiau (laimėjo/pralaimėjo 6 ar mažesniu taškų skirtumu). Iš tų 8 rungtynių buvo laimėtos 4 ir pralaimėtos 4.

Ženkliai geresniu santykiu gali pasigirti vos kelios ekipos. Pavyzdžiui, Stambulo „Fenerbahče“ laimėjo 6 iš 7 tokių rungtynių, o Miuncheno „Bayern“ – 5 iš 6. Maskvos CSKA tokiu atveju laimėjo 6 dvikovas iš 9, o „Anadolu Efes“ – 4 iš 6.

Stambulo „Daruššafaka“ (1-6), Vitorijos „Baskonia“ (1-4), „Barcelona“ (1-3) ar Tel Avivo „Maccabi“ (2-5) buvo kur kas nelaimingesnės.

„Žalgiris“ demonstruoja ir gana solidžius puolimo bei gynybos skaičius. Pagal pelnomus taškus (vid. 81,4) kauniečiai yra šešti lygoje, pagal taiklumą – treti (50,4 proc.), pagal išprovokuojamas pražangas – pirmi (vid. 24,3). Pagal praleidžiamus taškus – septinti-aštunti (80,7), o varžovų taiklumą – penkti (46,6 proc.).

Kaip ir ankstesniais sezonais, „Žalgiriui“ koją kiša klaidos ir pražangos. Jie yra dažniausiai klystanti (vid. 13,3) ir ketvirta dažniausiai prieš varžovus prasižengianti (22,3) Eurolygos komanda.

Varžovai, žaisdami su „Žalgiriu“, prie baudų metimo linijos stoja vidutiniškai po 19,4 karto ir tai yra ketvirtas blogiausias rezultatas Eurolygoje. Palyginimui, geriausius rodiklius fiksuojančios Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiakos“ varžovus prie baudų metimo linijos siunčia mažiau nei po 14 kartų per dvikovą.

Klaidos ir pražangos yra tai, kur „Žalgiris“ gali pasitempti.

Su niekuo nepalyginamus skaičius „Žalgiris“ demonstruoja pardavinėdamas bilietus. Į šešerias (dvejos iš jų dar net neįvykusios) rungtynes buvo parduoti visi bilietai ir artėjama prie septintojo „soldouto“. Sausio 8-ąją vyksianti dvikova su Stambulo „Anadolu Efes“ gali tapti pirmąja „Žalgirio“ istorijoje, kurioje bilietų nebeliktų žaidžiant antradienį. Ten liko mažiau nei 1000 laisvų vietų.

Pagal lankomumą „Žalgiris“ tvirtai pirmauja (vid. 14,732 žiūrovai) ir net blogiausias jo rodiklis (13,650 žiūrovų) būtų geriausias visoms kitoms Eurolygos komandoms išskyrus „Panathinaikos“.

Namie pralaimėję pirmąsias penkerias rungtynes, kauniečiai laimėjo pastarąsias trejas, tačiau antrajame rate jiems reikės daugiau pergalių. Su neigiamu laimėjimų-pralaimėjimų santykiu tikrai neįmanoma patekti į atkrintamąsias, todėl naujaisiais metais „Žalgiriui“ reikės bent 8, o galimai – ir 9 pergalių, jeigu norima patekti į stipriausiųjų aštuonetą.

Misija sudėtinga, bet šį sezoną „Žalgiriui“ nieko nebuvo lengvo.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (31)
Georgy Cekovsky
->r

Teisybę rašai žmogau.Tai kokį db žaidimą demonstruoja Žal su esamais žaidėjais yra tik Šaro nuopelnas ir "stogas".
2019-01-01
+1
Atsakyti
leolenis
nesuprantu uz ka tiek babkiu ulei ?max 300,nes jis nei 3,nei 4 numeris,vasaros darbas labai blogas ,motejunuj su jaska 3 balai max.nera vygditoju,nebus ir zaidibinio plano.bet linkiu jaskai su sabu pakelti krepsinio lygi lietuvoje, nes jie karaliukai , nes kasko talentu nesimato...
2019-01-01
-6
Atsakyti
komplektacija
vasara vel reikes vos ne puses sudeties keisis jau branduolis nebus pilnai isaugotas su kaikuriais isvis ar bus verta pratest kas turi 1+1
2018-12-31
Atsakyti
r
Rašiau maždaug prieš mėnesį, kad mano nuomone šį sezoną Žalgiris sukomplektuotas didžiaja dalim vienaplaniškais role žaidėjais, negalinčiais išnaudoti savo geriausių savybių be kitų pozicijų aktyvios pagalbos. Kiek ant manęs belotų balvoniukas "to" ir kiti panašūs, deja su faktais nepasinginčysiu nei aš, nei jie. Komandai juodai trūksta pastovų agresyvumą baudos aikštelės prieigose kuriančio greito ir atletiško SF/PF ir nuo nuo perimetro galinčio prasiveržti aštraus PG/SG. Pasikartoju - White šoklus, bet neatletiškas. Tik bambaliniai fanai nesupranta skirtumo tarp šių fizinių savybių. Walton, Wolters, Westermann neaštrūs. Norint kad Jankis, Ulė, Grigonis, ir Milas išnaudotų savo krepšinio IQ ir stipriasias savybes, žaidėjai su gerais fiziniais duomenimis jiems turi sukurti erdvės. Tereikia prisiminti, kokios buvo Toupane, Micič ir Pangos fizinės savybės ir palyginus praeitų ir šių metų komandos žaidimą, iškart matosi kas pasikeitė ir ko trūksta. Nors Šaras su šia komplektacija daro beveik neįmanoma, iš antros sezono pusės didelių stebuklų nelaukiu. Žalgirį palaikau ir palaikysiu, 2019 kiekvienose varžybose linkiu komandai sėkmės ir pergalių. Ir kad po šio sezono išanalizuotų klaidas, padarytų išvadas ir pradėtų rimtai dirbti vasarą komplektuodami komandą naujam sezonui.
2018-12-31
+8
Atsakyti
naujuju pradzia
kaip is sios situacijos pavyks issisukti zalgiriui suzinosime per keleta artimiausiu savaiciu taciau aisku kad naujuosius 2019-uosius metus jasikevicius pasitiks neramus klausimu del pabirusios komandos sudeties siuo metu yra daugiau nei zinomu atsakymu
2018-12-31
-5
Atsakyti
to Klaidomis
Sakai Masiulis Neptune ir Gebenas Juventuse gerai atrodo,bet tu prisimink kaip Birutis su Sabeckiu Siauliuose praejusi sezona atrode(vienas naudingiausias LKL zaidejas,kitas pirmo penketo narys).Nejaugi nesupranti,kad zaidimas minetose komandose ir Zalgiryje stipriai skiriasi,o Eurolyga stipriai skiriasi nuo LKL ir to pacio Eurocup'o,jau nekalbu apie vadinama Cempionu lyga.Jei esi ne sirgalius-naujokas turetum atsimint ir daugiau pavyzdziu,kuomet zaidejai blizgeja zemesniame lygyje,pasimesdavo arba ilgai adaptuodavosi aukstesniame.Lygiai kaip ir ne visos eurolygos zvaigzdes uzzaidzia NBA.
2018-12-31
-2
Atsakyti
2019 - uosius
prades itemptai per savaite nuo sausio 4 iki 10 d jiems teks suzaisti net ketverias svarbias runktynes
2018-12-31
-3
Atsakyti
naujuju pradzia
itin itempta traumu isretintam zalgiriui savaite zaist kas dvi dienas
2018-12-31
-6
Atsakyti
Antinelegaluinvazija
Cia pagal koki logikos desni sugalvojai, kad "maziausiai 4-6 savaites" = maziausiai 6 savaites"? :D
2018-12-31
-2
Atsakyti
nieko is jaskos nera. Grigas ir tas geresnis
2018-12-31
-2
Atsakyti
basketnews
kaip ten bebutu norisi tiketi kad ulanovas yra didziausias zalgirio rezervas antrajame eurolygos rate tereikia nusiraminti ir priimti issuki kuris ateina su didesniu atlyginimu
2018-12-31
-4
Atsakyti
basketnews ziniomis
ulanovas kur kas daugiau spaudimo nei anksciau is trenerio gauna ir per treniruotes
2018-12-31
-2
Atsakyti
dziugina
Del istikimu sirgaliu fantastiniu laimi ar pralaimi vistiek uzpildom arena
2018-12-31
-1
Atsakyti
Ttd
Kas neramina??? Kas Jasikevicius superinis treneris. Kas dziugina??? Kad kaumieciai uzima tvirtas pozicijas dugne kur ir turejo buti.
2018-12-31
+4
Atsakyti
123
ulanovas net kamuolio padoriai varytis nemoka, o gauna puse milijono
2018-12-31
+5
Atsakyti
antirytas
sabeckis paskolintas vokieciams ir taip paprastai jo atgal nepasiimsi dabar
2018-12-31
+2
Atsakyti
#antiRaudonaKurwa
O jau ir dilmahas islindo:D Kiekviena syki laukiu sitos vainauskines nuopisos komentaru kupinu agonijos:D Vakar sitas imbicilas linkejo Prienu kaimu pergales, o po naujametinio zaliai prisodrinto skreplio ant savo snukio sedejo apsisikes ir pasislepes.
2018-12-31
-2
Atsakyti
liudnas vaizdas
be penkiu zaideju tikrai kad kelia rimta susirupinima zaideju iskritimai
2018-12-31
Atsakyti
Tadas
Aciu dilmah kad linki mums astuonetuke but nustebinai kaip ryto fan as kad linki geri
2018-12-31
-1
Atsakyti
ko jus
ko jus verkiat del walkupo ar waltono? abu zaidejai yra auksto lygio ir galintys but vedliais, tik nezinau kodel jasikeviciui pastoviai reikia turet toki juodadarbi kaip buvo seibutis toupane kuris tik ginasi o pult nieko negauna nebent pats kazka susikuria,waltonui atristu rankas net neabejoju duotu zymiai daug daugiau naudos nei kad bandant jam ikalt savo schemas,o ir zaidimas butu nenuspejamas,koks skirtumas dabar 1 ar 5 izaidejai vistiek visi losia ta pati beveik,ner kad ant kiekvieno atskirai atkarpom butu numatyti zaidimo planai.....
2018-12-31
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 31

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.