• „Warriors“ išvykoje 132:109 nugalėjo „Suns“

• Didysis trejetas – Stephenas Curry, Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas – kartu sumetė 74 taškus

• Oaklando ekipos krepšininkai gerai atakavo iš toli, pataikydami 14 iš 28 tritaškių

• „Warriors“ atsarginiai pelnė 46 taškus

Didysis trejetas – Stephenas Curry, Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas – kartu sumetė 74 taškus, o „Golden State Warriors“ (25-13) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) išvykos rungtynėse 132:109 (31:27, 38:25, 39:35, 24:22) nugalėjo vietos Fynikso „Suns“ (9-29).

34
37
75%
6/8
9

Curry rungtynėse pelnė 34 taškus (6/8 dvit., 5/9 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, iš žaidimo atakavo 65 procentų taiklumu bei surinko 37 naudingumo balus, Durantas pridėjo 25 taškus (5/10 dvit., 3/4 trit., 6/9 baud. met.) ir 4 rezultatyvius perdavimus, o Thompsonas prisidėjo įmesdamas 15 taškų (3/9 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud. met.) ir atkovodamas 5 kamuolius.

Maža to, Stephenas Curry 14 savo taškų sumetė vien per antrąjį kėlinį, o 30 taškų ribą viršijo 13-oje šio sezono rungtynių.

„Warriors“ gerai atakavo iš tolimojo nuotolio. Komandos krepšininkai pataikė 14 iš 28 tritaškių (50 proc.).

„Antrajame kėlinyje atradome savo žaidimą ir jo nepaleidome per likusį rungtynių laiką. Buvome disciplinuoti gynyboje, o į atakas bėgome su tikslu“, – rungtynių eigą komentavo Curry.

Oaklando ekipos atsarginiai kartu sumetė 46 taškus ir susilaukė trenerio Steve'o Kerro pagyrų.

„Antrajame kėlinyje rungtynių eigą į mūsų pusę pakreipė ir perėmė mūsų atsarginiai. Iškart po to visas žaidimas pasikeitė“, – aulėtiniams gero žodžio negailėjo Kerras.

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 65 proc. taikl.), Kevinas Durantas 25 (4 rez. perd.,), Klay Thompsonas 15 (5 atk. kam.), Jordanas Bellas (6 atk. kam.) ir Shaunas Livingstonas po 10.

„Suns“: DeAndre Aytonas 25 (10 atk. kam.), T.J.Warrenas 24, Devinas Bookeris 20 (6 rez. perd.,), Kelly Oubre 15.