• „Trail Blazers“ išvykoje 113:108 nugalėjo „Kings“

• Jusufas Nurkičius surinko 49 naudingumo balus ir taip pagerino karjeros efektyvumo rekordą

• Aukštaūgis surinko 24 taškus ir atkovojo 23 kamuolius

• Damianas Lillardas 5 iš 25 savo taškų pelnė pratęsime

Jusufas Nurkičius surinko galingą dvigubą dublį, jį apipavidalindamas statistiniu 49 balus siekiančiu naudingumo rodikliu, o Damianas Lillardas pratęsime pelnė pusę komandos taškų ir taip vainikavo „Trail Blazers“ (22-16) komandos pergalę.

24
49
5
88%
14/16

Portlando ekipa naujametinėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje pratęsime 113:108 (26:25, 38:25, 19:27, 20:26, 10:5) palaužė vietos Sakramento „Kings“ (19-18) klubą.

Nurkičius per 37 minutes pelnė 24 taškus (5/10 dvit. 14/16 baud. met.), atkovojo 23 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 5 metimus.

Vidurio puolėjas tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam pavyko pelnyti bent 20 taškų ir atkovoti bent 20 kamuolių bei atlikti bent 5 rezultatyvius perdavimus, perimti bent 5 kamuolius ir blokuoti bent 5 metimus.

Iki šiol arčiausiai to buvo Hakeemas Olajuwonas, kuris kartą pelnė 34 taškus, atkovojo 22 kamuolius, blokavo 7 metimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Nurkičius dvigubą dublį fiksavo jau prieš prasidedant trečiajam kėliniui.

Surinkdamas 49 efektyvumo balus krepšininkas pasiekė naudingumo rekordą, o perimdamas 5 kamuolius pakartojo 2016-aisias užfiksuotą asmeninį perimtų kamuolių rekordą.

Tuo metu Lillardas per 41 minutę pelnė 25 taškus (7/12 dvit., 1/9 trit., 8/8 baud. met.), sugriebė 8 ir perėmė vieną kamuolį, 6 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį.

Gynėjas pratęsimo metu pelnė 5 iš 10 komandos taškų ir svariai prisidėjo prie ekipos pergalės.

Po pirmosios rungtynių pusės Portlando ekipa turėjo 14 taškų pranašumą.

„Trail Blazers“ po penkis kamuolius prarado kiekviename iš pirmųjų trijų kėlinių.

„Kings“: Buddy Hieldas 27 (5 atk. kam., 5/8 trit.), Bogdanas Bogdanovičius 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nemanja Bjelica 14 (16 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 13, Willie Steinas 5 (11 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 24 (23 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam., 5 blk.), Sethas Curry 18 (4/6 trit.), C.J.McCollumas 16, Al-Farouqas Aminu 13 (8 atk. kam.), Maurice‘as Harklessas 11 (9 atk. kam.).

2019-01-02 16:01
A?
Kuris geresnis: nurkicius ar jokicius?
2019-01-02 13:26
Batumas irgi kadaise buvo 5x5 surinkęs. europiečių duona NBA viską daryti. Jokičius, Porzingis, Sabonis ir t.t.