Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS
  • „Šiauliai“ namuose 78:81 nusileido Kėdainių „Nevėžiui“

• Nugalėtojų gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs Chauncey Collinsas

Apmaudžiai rungtynių pabaigą sužaidę „Šiaulių“ (2-14) krepšininkai namuose 78:81 (21:23, 23:20, 19:22, 15:16) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“ (3-13) ir išliko Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyrinės lentelės uodegoje.

17
21
82%
9/11
80%
4/5

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, Šarūnas Beniušis ir Kristupas Žemaitis pelnė po du taškus ir savo ekipai sukrovė 3 taškų pranašumą (78:75). Vis tik visas pastangas nubraukė itin prastai sužaista rungtynių pabaiga.

Iš pradžių Chauncey Collinsas pelnė taškus su Beniušio pražanga, bet nepataikė baudos metimo. Kaip bebūtų, kamuolį puolime sugriebė Regimantas Miniotas, išprovokavo Evaldo Šaulio pražangą bei šaltakraujiškai įmetė abu metimus, taip išvesdamas „Nevėžį“ į priekį 79:78.

Po šio epizodo Antanas Sireika paprašė minutės pertraukėlės, tačiau chaotiška šiauliečių ataka baigėsi 24 sekundžių laikmačio ištiksėjimu ir rezultatas liko nepakitęs. Galų gale, „Nevėžio“ pergalę įtvirtino taiklūs Collinso baudų metimai (81:78).

Būtent Collinsas geriausiai pasirodė nugalėtojų gretose. Jis pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 9/11 baudų metimų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

„Šiauliai“: Karolis Lukošiūnas 17 (5/12 trit.), Kristupas Žemaitis 14 (2/9 trit.), Šarūnas Beniušis 11, Arminas Urbutis 10.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 17 (4/5 dvit.), Gabrielius Maldūnas ir Adonte Parkeris po 13, Regimantas Miniotas 10 (7 atk. kam.).

2019-01-02 23:09