Nuotr.: BNS
  • „Skycop“ ir „Neptūno“ rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo – 85:85

• Prienų ekipos gretose debiutavęs Janavičius pelnė 13 taškų

• Atsakomosios rungtynės įvyks vasario 12-ąją Klaipėdoje

Prienų „Skycop“ pirmosiose KMT taurės rungtynėse namuose 85:85 (21:18, 21:26, 20:27, 23:14) sužaidė lygiosiomis su Klaipėdos „Neptūnu“.

Šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes (19:10), tačiau vėliau „Neptūnas“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo solidžią 9 taškų persvarą (71:62).

„Skycop“ nesudėjo rankų ir po trijų iš eilės Gintaro Leonavičiaus tritaškių bei Darjušo Lavrinovičiaus baudos metimų išlygino rezultatą (80:80).

Prasidėjus paskutinei mačo minutei po Gyčio Masiulio taiklių baudos metimų „Neptūnas“ turėjo trijų taškų persvarą (85:82), tačiau Mike'as Bruesewitzas baudų metimais sušvelnino rezultatą (84:85), o dar kitoje atakoje buvo sustabdytas nesportine pražanga.

Tiesa, amerikietis pataikė tik vieną baudos metimą (85:85), o išsimetant kamuolį puolime prasižengė Anthony Lee. Paskutinis Lorenzo Williamso metimas buvo netikslus. o atsakomasis šių komandų tarpusavio mačas įvyks vasario 12-ąją Klaipėdoje.

Prienų ekipos gretose debiutavo po ilgos pertraukos į aikštelę grįžęs Žygimantas Janavičius. Gynėjas per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 sykius ir surinko 13 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose spindėjo Bruesewitzas, kuris per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

„Neptūno“ gretose dar vieną puikų pasirodymą surengė Jerai Grantas. Amerikietis per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Skycop“: Mike'as Bruesewitzas 23 (9 atk. kam., 8 atk. kam., 35 naud. bal.), Darjušas Lavrinovičius 16, Žygimantas Janavičius 13, Gintaras Leonavičius 11.

„Neptūnas“: Jerai Grant 18 (9 atk. kam., 30 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 14, Osvaldas Olisevičius 13.

Rungtynių komentarai:

2019-01-04 10:17
kunigas
Kodel rasot serija 0:1 ?

Tai jei klp laimes prienai tada 2:0 ? :)
2019-01-04 07:33
dfas
o jie yra girdeja apie pratesima?
2019-01-04 00:22
Gana chaotiškos rungtynės,ypač jų galas.Galėjo Prienai ir laimėt,bet ta Lee pražangai tai ne vietoj.Klaipėdoj nelabai šansų Prienams yra,bet atėjus Janavičiui bent jau puolimas pagyvėjo.
2019-01-03 23:19