• „AX Armani Exchange“ namuose 111:94 sutriuškino „Budučnost“ ekipą

• Kuzminskas sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes Eurolygoje ir pelnė 19 taškų

• Gudaičio sąskaitoje dvigubas dublis – 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių

• Pralaimėtojų gretose 19-metis Bitadzė surinko 23 taškus

Mindaugas Kuzminskas sužaidė rezultatyviausią savo mačą šį sezoną Eurolygoje, o jo ir Artūro Gudaičio vedama Milano „AX Armani Exchange“ (8-8) ekipa namuose 111:94 (36:22, 20:23, 26:21, 29:28) sutriuškino Podgoricos „Budučnost“ (3-13) klubą.

14
26
12
77%
10/13

Įtikinamą persvarą šeimininkai įgijo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 36:22. Kuzminskas per šį kėlinį pelnė 14 taškų, pataikydamas visus 4 mestus tolimus metimus.

Šeimininkai demonstravo įspūdingą puolimą bei pagerino klubo visų laikų rezultatyvumo rekordą Eurolygoje.

„AX Armani Exchange“ pataikė net 16 tritaškių iš 30 bandymų.

Kuzminskas per 30 minučių pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas Milano klubo lietuvis Gudaitis taip pat sužaidė solidų mačą. Vidurio puolėjas per 26 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 10/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo 7 varžovų pražangas, 3 kartus blokavo priešininkus, 4 sykius suklydo bei mačą baigė su 26 naudingumo balais.

Šeimininkams dėl traumų negalėjo padėti Nemanja Nedovičius ir Jeffas Brooksas.

Svečių gretose nesulaikomai žaidė Goga Bitadzė. Jaunasis talentas iš Gruzijos per 27 minutes pelnė 23 taškus (8/13 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Už Podgoricos klubo vairo debiutavo naujasis treneris kroatas Jasminas Repeša.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 20 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 19 (4/5 trit.), Dairis Bertans 17 (5/6 trit.), Mike'as Jamesas 17 (8 rez. perd.), Artūras Gudaitis (10/13 baud., 12 atk. kam., 7 išpr. praž., 26 naud. bal.).

„Budučnost“: Goga Bitadzė 23 (8 atk. kam., 8 išpr. praž., 29 naud. bal.), Norrisas Cole'as 17, Earlas Clarkas 16, Petaras Popovičius 12.

2019-01-04 01:34
Nauji metai ir Kuzia atrodo atsinaujino.Nutarė gal pagaliau užmiršti prastus praeitus metus ir sužaidė geriausias EL rungtynes.O gruzinai turės kuo Pachulią pakeist.Bitadzė jau antras rungtynes iš eilės sužaidžia ir ne veltui daug NBA skautų jį stebi.
2019-01-04 01:07
TDaY
Tas centras zaide traumuotas savo noru. Pablogint situacijis jis negalejo, tik skausma kente. Rytoj ji operuoja. Po operacijos bus out kuriam laikui
2019-01-04 00:46
Aha
Chimkai be jokiu problemu sutarse Canaria. Dabar tik dar labiau pikta, kad Zalgiris ten prarado toki svarbu taska. Nu ir kas jiem ten buvo uzeje, kad taip klaikiai sulose, turbut ir jie patys nezino.
2019-01-04 00:39
SS
tai kad gudaitis 3 blockus israse , ka cia pezat ... ir 26 n.b.
2019-01-04 00:35
omg
jo tazewski lose ir pox jam tas pirstas :D o omicius sedejo visa rungtynes ant suolo... P.S. ors budocnost ir leva komanda bet siandien pas milana kamuolis nors judejo
2019-01-04 00:07
Ixas
Milano vadyba...
2019-01-04 00:01
Kalebas
O tai Tarzevskiui ne trauma, kad jis žaidė, o Omičius sėdėjo visas rungtynes? Ar eurolygos puslapis grybauja čia...

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7