Nuotr. BNS
  • „Real“ krepšininkai namuose 91:79 įveikė „Maccabi“ klubą

• Nugalėtojams Ayonas pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą

• Izraelio ekipos gretose Rollas pataikė 6 tritaškius iš 7 bandymų ir mačą baigė su 23 taškais

Madrido „Real“ (13-3) sužaidė puikią antrąją rungtynių pusę ir namuose 91:79 (21:19, 23:25, 25:18, 22:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (5-11) klubą.

18
31
9
3

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai Eurolygos čempionai spurtavo 18:4 (64:50) bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Svečiams lemiamo ketvirčio pradžioje buvo pavykę priartėti iki 4 taškų (65:69), tačiau „Real“ vėl spurtavo 18:4 (87:69) ir iškovojo užtikrintą pergalę (91:79).

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Gustavo Ayonas, kuris per 26 minutes pelnė 18 taškų (9/10 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Izraelio klubo neišgelbėjo ir puikiai iš toli atakavęs Michaelas Rollas. Amerikietis pataikė net 6 tolimus metimus iš 7 bandymų bei mačą baigė su 23 pelnytais taškais, 5 rezultatyviais perdavimais bei 27 naudingumo balais.

„Real“: Gustavo Ayon 18 (9/10 dvit., 31 naud. bal.), Rudy Fernandezas 13 (21 naud. bal.), Trey Thompkinsas 12, Sergio Lullas 11 (9 rez. perd.), Facundo Campazzo ir Anthony Randolphas po 11.

„Maccabi“: Michaelas Rollas 23 (6/7 trit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Alexas Tyusas 17 (8 atk. kam.), Angelo Caloiaro 13.