Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Alytaus „Dzūkija“ (6-11) pusę ketvirtojo kėlinio rinko taškus be atsako, tačiau vėliau šešis tritaškius pataikę ir įsibėgėję „Šiauliai“ (3-14) Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe–LKL) iškovojo pergalę namuose 87:76 (24:18, 19:21, 17:17, 27:19).

20
34
75%
3/4
9

Alytiškiai beveik 5 minutes ketvirtame kėlinyje neleido šeimininkams pelnyti nė taško. Spurtas 10:0 tęsėsi iki Kristupo Žemaičio tritaškio – 63:67. Nuo tada jau šiauliečiai įsišaudė: pataikė ir Ignas Vaitkus, ir Žemaitis, ir Karolis Lukošiūnas – 72:67. Abi komandos naudojosi tolimais metimais, o šiauliečiai toliau pirmavo (78:72) ir pergalės varžovams nebeatidavė. Vien Lukošiūnas šiame ketvirtyje pridėjo tris tolimus metimus.

Pirmoje mačo dalyje „Šiauliai“ nuolat pirmavo, o vienu metu buvo įgiję 12 taškų persvarą (24:12). „Dzūkija“ varžovų bandymus atitrūkti stabdė ir turimą deficitą vis mažino, tačiau po dviejų kėlinių šiauliečiai pirmavo 4 taškais, o šią persvarą išlaikyti labiausiai padėjo aštuoni tolimi metimai, iš kurių keturis pataikė Vaitkus.

Vaitkus iš viso pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. Jam tai – naudingiausios karjeros rungtynės „Betsafe–LKL“, o taip pat pagerintas buvo ir rezultatyvių perdavimų asmeninis rekordas.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 20 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Karolis Lukošiūnas 14, Kristupas Žemaitis 12, Antanas Udras 11.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas 19 (8 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 18, Paulius Petrilevičius 15.

2019-01-05 00:21
Lukosiunas vienintelis zaidejas is nkl dubleriu vertas demesio visi like niekam tike
2019-01-04 23:25
Blyn nors viena gera naujiena kiek galima dalint pergales aisku nevezis islindo ir siam rate nebent pries prienus dar galima tiketis kazko palankaus.

O vaitkus dejo zingsni turi visiska laisve ir gerai kad tuom naudojasi.

Lukosiunas pateko i reikiamas rankas ir jam rankele gali atvesti ir iki rinktines
2019-01-04 20:29