CSKA atsarginių suolelis Nuotr.: BNS
Brandonas Daviesas ir Paulius Jankūnas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Marius Grigonis Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Thomasas Walkupas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta

Kauno „Žalgiris“ namuose 79:84 nusileido Maskvos CSKA klubui, o rungtynių pabaigoje netrūko abejotinų teisėjų sprendimų, kas sukėlė emocijų audrą „Žalgirio“ arenoje. Marius Grigonis po rungtynių nenorėjo vertinti teisėjų darbo, bet teigė, jog norėtųsi kitokio pražangų traktavimo.

Foto galerija

„Teisėjų darbo negaliu vertinti. Nesportinė galbūt rungtynių pabaigoje ir buvo, nes dabar yra toks traktavimas. Skaudu, nes galėtų leisti normaliai sužaisti“, – paklaustas apie rungtynių pabaigoje skirtą nesportinę pražangą Derrickui Waltonui teigė Grigonis.

Gynėjas pelnė 13 taškų, o būtent jo du tritaškiai padėjo kauniečiams panaikinti dviženklį pranašumą, tačiau Grigonis teigė, kad prie „Žalgirio“ spurto stipriai prisidėjo gynyba.

„Viską keitėme gynyboje, o tai pavyko. Jie žaidė statiškai, o mes pataikėme, todėl pavyko grįžti į rungtynes“, – apie sėkmingą trečiojo kėlinio atkarpą kalbėjo Grigonis.

Anot 3 tolimus metimus pataikiusio 24-erių metų krepšininko, šis pralaimėjimas nebuvo toks skaudus kaip praėjusią savaitę Las Palme.

„Manau, kad pralaimėjimas „Gran Canaria“ ekipai“, – sakė Grigonis, paklaustas ar nesėkmė CSKA klubui buvo skaudžiausia šį sezoną.

„Žalgiris“ prasidėjus 39-ajai rungtynių minutei buvo praleidęs 74 taškus, tačiau gynėjas teigė, jog gynyba nebuvo gera.

„Nemanau, kad gynyba buvo labai gera. Pirmoje pusėje praleidome per daug taškų. Reiktų išlaikyti sėkmingą žaidimą 40 minučių.“

2019-01-05 10:23