Nuotr.: acb.com
Nuotr. acb.com

Thomas Huertelis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama „Barcelona“ (9-7) pasiekė didžiausią pergalę Eurolygos sezone, kuomet namuose 97:65 (29:16, 25:11, 19:18, 24:20) nušlavė Stambulo „Daruššafaka“ (2-14).

18
26
78%
7/9
4

Huertelis pelnė 18 taškų (7/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas prie pergalės pridėjo 6 taškus, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 10 naudingumo balų.

Katalonai rungtynių baigtį nusprendė per pirmuosius du kėlinius. Antrajame kėlinyje Kevinas Seraphinas surinko 4 taškus iš eilės, po dvitaškį pridėjo Pau Ribas, bei Victoras Claveras ir ketvirčio pradžioje „Barcos“ pranašumas siekė 21 tašką (37:16).

Kaip ant mielių augęs šeimininkų pranašumas, kėlinio pabaigoje buvo dvigubas (50:25), o į ilgąją pertrauką Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai patraukė pirmaudami 54:27. Antroji mačo dalis tebuvo formalumas.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 18 (7/9 dvit.), Kevinas Seraphinas 12, Chrisas Singletonas ir Jaka Blažičius po 10.

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 23 (6/11 dvit.), Stantonas Kiddas 9, Kartalas Ožmižrakas ir Muhammedas Baygulas po 7.