Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Stambulo „Fenerbahče“ (15-1) pataikė 15 tritaškių ir namuose 96:87 (27:25, 21:16, 27:24, 21:22) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (7-9) ekipą ir pratęsė pergalių seriją iki 12 paeiliui.

13
22
6
100%
3/3

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Fenerbahče“ persvara siekė vos tašką (82:81), tačiau tuomet Luigi Datome pataikė iš toli, Janas Vesely ir Marko Guduričius realizavo baudų metimus, o pastarasis dar pridėjo tritaškį ir šeimininkų pranašumas 38-ąją minutę šoktelėjo iki 8 taškų (92:84).

Prasidėjus paskutinei minutei, Nicolo Melli pridėjo dar du taiklius baudų metimus ir galutinai padėjo tašką rungtynėse – 94:84.

Būtent italas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Melli pelnė 19 taškų (4/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų), o be to atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai šį vakarą pataikė 15 tritaškių iš 26 bandymų (58 proc.), kuomet „Baskonia“ realizavo 40 proc. tolimų metimų (8/20).

„Fenerbahče“: Nicollo Melli 19 (4/4 dvit., 3/4 trit.), Janas Vesely 15, Marko Guduričius 14 (4/6 trit.), Kostas Sloukas ir Luigi Datome po 13.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 22 (9/13 dvit.), Vincenteas Poirier 15 (6/9 dvit.), Luca Vildoza ir Darrunas Hilliardas po 11, Mattas Janningas 10.