• „Lakers“ 112:119 (25:39, 34:24, 33:23, 20:33) pralaimėjo „Knicks“

• Nugalėtojams 22 taškus pelnė Timas Hardaway'us

• Be traumuoto LeBrono Jameso žaidžianti „Lakers“ per pastarąsias penkerias
    rungtynes patyrė keturis pralaimėjimus

Los Andželo „Lakers“ klubas (21-18) patyrė nesėkmę ir 112:119 (25:39, 34:24, 33:23, 20:33) nusileido Niujorko „Knicks“ ekipai (10-29).

16
24
3
15

Rezultatyviai rungtynes pradėjusi „Knicks“ jau po pirmojo kėlinio pabėgo nuo varžovų ir antrojo pradžioje turėjo 17 taškų pranašumą.

Nors keli svarbūs Lonzo Ballo tritaškiai prieš ilgąją pertrauką „Lakers“ padėjo nenutolti, prastas puolimas lemiamame ketvirtyje palaidojo viltis dėl pergalės.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Timas Hardaway'us, dar 16 pridėjo Enesas Kanteris ir Trey'us Burke.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 21 tašką pelnęs bei 9 atkovotus kamuolius surinkęs Brandonas Ingramas.

Be traumuoto LeBrono Jameso žaidžiantis Los Andželo klubas per pastarąsias penkerias rungtynes patyrė keturis pralaimėjimus.

„Knicks“: Timas Hardaway'us 22, Enesas Kanteris ir Trey'us Burke po 16, Emmanuelis Mudiay 15, Kevinas Knoxas 14, Lance'as Thomasas 11.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 21, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 19, JaVale McGee 18, Lonzo Ballas 17.

2019-01-05 14:06